MOSK Çevre Mühendisi İş İlanı

MOSK Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve “Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği” kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Firmaya, T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI tarafından, 03/102/2013 tarih ve 28784 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmeliği’nin 27. maddesi uyarınca ÇED Raporu hazırlamaya yetkili olduğunu belirten 2008 tarih ve 142 No.lu “YETERLİK BELGESİ” verilmiştir.

 

Ayrıca T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI tarafından 2011 tarih ve 1401 No.lu Çevre Danışmanlık “YETERLİK BELGESİ” verilmiştir.

 

MOSK Çevre Maden Müh. Müş. İş Sağlığı ve Güvenliği Tic. ve San. Ltd. Şti. bünyesinde kurulan YILDIZELİ OSG; ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI tarafından 25.12.2013 tarih ve 1093 Belge Numarası ile yetkilendirilmiştir.

 

MOSK Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Ankara’da İkamet Eden
  • Çevre Danışmanlığı konusunda en az 1 yıl tecrübeli
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Diksiyonu düzgün
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

MOSK Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: MOSK ÇEVRE VE MADENCİLİK LTD. ŞTİ.
Tel: 0(312) 213 02 92 – Serap SARIGÜL
E-posta: ankara@mosk.com.tr
Adres: Funda İş Merkezi Lizbon caddesi (2.cadde) No:25/5 Öveçler, Çankaya-ANKARA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 01.07.2016

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir