Çevre Mühendisi İş İlanları

Arüv Çevre Mühendisi İş İlanı

Arüv Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, Yasal yükümlülükleri takip etmek, bildirim, başvuru, analiz, raporlama ve denetim süreçlerini oluşturmak, takibini yapmak kapsamında Bay Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
Kurulduğu 1992 yılından itibaren Türkiye genelinde Çevre Mühendisliği ve Peyzaj Mimarlığı meslek konularında, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir. Ülke genelindeki yatırımların gerçekleştirilmesinde faaliyet konusuna bağlı olarak inşaat öncesinden işletme dönemine kadar alınması gereken tüm izin, onay, ruhsat vb. kısaca “izin” olarak adlandırılan süreçlere ilişkin “çevre müşavirlik hizmeti” verilmektedir.
 
Yatırımların proje aşamasındaki ön fizibilitesi, inşaat öncesi ve sonrasındaki dönemlerde çevre ve diğer mevzuat kapsamındaki tüm izinlerin alınması için işveren – danışman – kamu kurum kuruluşları koordinasyonun yönetim ve organizasyonun yapılarak, işletme dönemine geçişin sağlanması doğrultusunda hizmet veren ARÜV ÇEVRE, işletme sonrası işveren yükümlülüklerine yönelik iç tetkik ve denetimlerini de sürdürerek danışmanlık hizmetini yatırım ömrü süresince devam ettirmektedir.
 

Arüv Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümlerinden mezun
  • Çevre Mevzuatına hakim
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • Çevre Görevlisi Sertifikasına sahip
  • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
  • Takım çalışmasına yatkın

 
ARÜV Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ARÜV ÇEVRE Müh. Müş. Hiz. İnş. San. ve Tic. A.Ş.
Tel: 0(242) 323 33 93
E-posta: canavsar@aruvcevre.com.tr
Adres: Çağlayan Mah. 2051 Sok. No:44 Muratpaşa-ANTALYA
 

*Arüv Çevre İş İlanı Başvuru Süresi Sona Ermiştir. Lütfen Gereksiz Yere Başvuruda Bulunmayınız.

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir