Torsan Enerji Çevre İş İlanı

Torsan Enerji Çevre İş İlanı Tanımı:  Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Torsan Enerji ve Çevre Danışmanlığı, enerji verimliliği ve yönetimi ile su ve atıksuların yönetimi konusunda mühendislik hizmetleri yürütmek üzere 15 yıllık tecrübeye sahip mühendisler tarafından kurulmuştur.

 

Enerji Yönetim Departmanı; ticari binalarda, sanayi tesislerinde, fabrikalarda, organize sanayi bölgelerinde, enerji santrallerinde ve alışveriş merkezlerinde enerji üretim, dağıtım ve tüketim konularını ayrıntıları ile inceleyerek ilk yatırım ve iyileştirme için gereken tüm önlemleri detayları ile belirlemekte ve enerji verimliliği konusunda en uygun eylem planını mevzuatlara uygun hayata geçirilmesini sağlamaktadır.

 

Çevre Yönetim Departmanı; çeşitli büyüklükteki belediyelerde, site ve kooperatiflerde içme ve kullanma suyunun temini konusunda yönetim projeleri oluştururken, sanayide ise çeşitli fabrikalarda, organize sanayi bölgelerinde, enerji santrallerinde ve alışveriş merkezlerinde gerek proses suyunun temini gerekse de atıksuların kontrolü ve/veya geri kazanılması konusunda çevre yönetim projeleri geliştirmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
  • Çevre Görevlisi Sertifikasına sahip
  • 0-2 yıl arası Tecrübeli
  • Seyahat engeli olmayan
  • Öğrenmeyi ve araştırmayı seven
  • Büyük ve kurumsal firmaların danışmanlık görevini yerine getirebilecek

Torsan Enerji Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: TORSAN ENERJİ VE ÇEVRE SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(216) 706 10 28
Fax: 0(216) 383 78 41
E-posta: p.torunoglu@torsan.net
Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Sakarya Sokak No:35/4 Maltepe Metro Durağı Yanı Maltepe-İSTANBUL

blank

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir