Yazarımız Olun

Neredeyse her bilim dalının, her sektörün ve hatta her canlının ilgi ve yaşama alanına giren çevre, birçok olumsuz faktörün katkısıyla bir sorunlar yumağı haline gelmiştir.
 
Üzerinde yaşadığımız dünyada, imkanların sınırlı, kaynakların tükenir olduğunu anladığımızda karşımıza çıkan çevre olgusu, herkesin ve her kesimin gündeminin başına yerleşmiştir.
 
Savaşlar, sanayileşme, doğal kaynakların tahribi, kirlenen hava, su, toprak ve yok olan ormanlar karşısında kendini koruma gücünden yoksun doğa ve çevreye birey olarak hepimizin sorumlulukları vardır.
 
Bu nedenle ülkemizde, çevreye karşı insanların duyarlılığının oluşmaya başladığını söyleyebiliriz. Ancak duyarlılığın daha bilinçli olması için yeterli makale bulunmadığı da bir gerçektir.
 
Bundan dolayı çevre ile ilgili konularda çalışıyorsanız ve edindiğiniz tecrübeleri binlerce kişiyle paylaşmak istiyorsanız sizi de tamamen gönüllülük esasına bağlı olarak çalışan yazarlarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.
 
İletişim” kısmından “Konu” başlığını “Makale” seçip E-Posta adresinizi gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.
 
Yazınız yayın prensiplerimize ve genel konu başlıklarımıza uygun olduğu takdirde sizin imzanızla yayına alınacaktır.
 
Yeşil Aşkı’na yayınlanmak üzere göndereceğiniz makale, fotoğraf vb. içeriklerin;

  • Eğitici ve bilgi verici özellikte olması
  • Siyasi görüşlerden uzak olması
  • Bilgilerin doğru ve tutarlı olması
  • Reklam niteliği taşımaması
  • Daha önce sanal ortamda yayınlanmamış olması (Yabancı sitelerden çeviri yaparak veya yazmak istediğiniz konu hakkında makaleler okuduktan sonra kendi yorumunuzla yeniden yazabilirsiniz.)

gerekmektedir. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.