Reklam Verin

YesilAski.com tamamen gönül işine dayalı bir site olduğu için herhangi bir gelir beklentisi bulunmamaktadır. Ancak sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için periyodik giderleri olan sunucu, alan adı ve tanıtım masraflarının karşılanması gerekmektedir. Bu giderlere kaynak oluşturmak adına sitemizde Google Adsense ve Sponsor Firma reklamları yayınlanmaktadır. Sizlerde çevre sektörü ile ilgili ürün, proje ve hizmet reklamlarınızı sektördeki müşterilerinize sitemizden ulaştırarak marka ve ürün tanıtımınızı en etkili şekilde yapabilir hemde bize destek olabilirsiniz.

 

YesilAski.com DMOZ’a kayıtlı bir sitedir. DMOZ, içerik ve görsel olarak kaliteli, benzersiz web sitelerinin yayınlandığı bir açık dizindir. Bu nedenle arama motorları DMOZ’a eklenen siteleri doğrudan dikkate alırlar ve daha fazla değer gösterirler. Dünyaca ünlü birçok arama motoru bu dizinden yararlanır.

 

Yüzlerce çevre laboratuvarı, çevre danışmanlık firmasının olduğu düşünüldüğünde, bu kalabalık içinden sıyrılıp fark edilir olabilmek için düzenli olarak reklam yapılması gereklidir. Reklam; firmanın potansiyel müşterilerine ulaşmasına ve bu sayede de firmanın satışlarındaki artışa neden olacaktır. Satış grafiğini artırmak, rakipleriniz arasından sıyrılıp fark edilir olabilmek için akla ilk gelen mecra internet olmaya başlamıştır.

 

Televizyon, gazete, dergi, radyo, promosyon ürünleri veya açık hava reklamları gibi monolog bir reklam anlayışı üzerinden yapılan tanıtımlar hızlı geri dönüşler sağlayamadığı gibi yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Geleneksel medyanın aksine hızlı, ekonomik, müşterilerle anlık ve samimi bir iletişim gerçekleştirmeyi sağlayan internet reklamı, artık markaların bilinirliği ve tanınırlığını en çok artıran güç durumundadır.

 

Kullanacağınız görsel, başlık ve içerik ifadeleriyle dikkat çeken hareketli ve hareketsiz reklamlar hazırlayarak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Reklam alanları bütün sayfalarda ve ziyaretçinin ilgisini çekebilecek kısımlarda yayınlanır. Böylece reklamlarınız site içerikleri arasında kaybolmaz.

 

Sitemizin masaüstü ve mobil kullanıcılara ait iki farklı teması olduğu için ziyaretçilere gösterilmesini istediğiniz reklam alanları ve boyutları farklılık göstermektedir.

 

Masaüstü Reklam Alanları

  • Sayfanın sağ üst köşesi – 468*60 piksel (Header Alanı)
  • Sayfanın sağ orta kısmı – 300*600 piksel (Sidebar alanı)
  • Sayfanın sağ alt köşesi – 300*250 piksel (Footer Alanı)

 
Mobil Reklam Alanları

  • Sayfanın üst kısmı – 320*50 piksel (Header Alanı)
  • Sayfanın alt kısmı – 300*250 piksel (Footer Alanı)

 

Sosyal Medya Reklamları

Milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya devleri (Facebook, Twitter, Linkedin) üzerinden yapılan bir reklam binlerce kullanıcıya ulaşarak; firmanın satış grafiğini yükseltmeye yetiyorsa, yapılan reklamlar hem ekonomik hem de en iyi geri dönüşleri aldırıyorsa, akıllı reklam yatırımı yapmak isteyen herkesin tek bir alternatifi kalıyor: internet reklamları.

 

YesilAski.com’un sahip olduğu Facebook, Twitter, Linkedin ve Google+ sosyal madde hesaplarından ürün, proje ve hizmet reklamlarınızı yayınlayarak hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Reklam verme koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

Yeşil Aşkı Reklam Alanları