Evciler Kimya İş İlanı

Evciler Kimya İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde yetiştirilmek üzere, Elektronik atık ve katalizör geri kazanımı konusunda bilgi ve birikimlerimizin paylaşımını yapacağımız tercihen çevre mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

Evciler Kimya 1982 yılında Yüksek Kimya Mühendisi Nurettin Evciler tarafından değerli metaller (altın, gümüş, bakır, paladyum, platinyum, rodyum vb.) içeren çeşitli atıkların toplanması, ayrıştırılması, depolanması, arındırılması ve ortaya çıkan değerli metallerin alım/satımı ve ticareti faaliyetlerini üstlenmek üzere kurulmuştur.

Firma, yaklaşık 30 yıl öncesinde İstanbul Kapalıçarşı atıklarının, altın ve gümüş curuflarının işlenmesi ile işe başlamış ve birçok kurumun atık ve arındırma ihalelerinden pay almıştır. Ankara’da bulunan fabrikasındaki yüksek ısılı ocaklarını kendisi geliştirerek kullanan Evciler Kimya, gelişen teknoloji ve çevre bilincinin bir sonucu olarak elektronik/elektrikli atıkların (e-atık) geri dönüşümüne aracılık kapsamının büyüyen bir piyasa olacağını öngörmüştür. Ve 1996 yılından günümüze e-atık sektörüyle birlikte hurda oto-katalizör işleme piyasasına yüzünü çevirmiştir.

Ankara’da iki tesisin işletmesini yürüten Evciler Kimya, 1996 yılında ilk etapta 1.000 m2 kapalı alanda işe başlamış 2000’li yıllarda oldukça büyüyen bir atık ayrıştırma hacmine ulaşarak yeni yatırımlara girişmiştir. Son olarak 2009 yılında başlattığı ileri teknoloji ihtiva eden entegre ayrıştırma yatırımını 2010 yılı Nisan ayında tamamlamıştır.

Çevre Mühendisi Aranan Nitelikler:

 • ANKARA‘da ikamet eden
 • Diksiyonu düzgün
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
 • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
 • Çevre Görevlisi Sertifikasına sahip (Tercihen)
 • Zaman zaman uzun ve kısa süreli yurtdışı seyahat engeli olmayan
 • Yurt içinde yada dışında bulunduğu süre içinde çalıştığımız ortaklarla iletişim kurabilecek kadar İngilizce bilgisine sahip olan
 • Analitik ve sonuç odaklı
 • Arapça bilgisine sahip olan (Tercih sebebi olacaktır )
 • C sınıfı iş güvenliği uzmanı statüsüne sahip (Tercihen)

Evciler Kimya İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: EVCİLER KİMYA MAD. DEĞ. MET. LTD. ŞTİ.
Tel:  0(212) 395 44 55
E-posta: berk@evcilerkimya.com
Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Öz İş Yapı Koop. 731. Sok No:78 Ostim-ANKARA

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

One thought on “Evciler Kimya İş İlanı

 • blank

  Ben çalıştım daha önce tecrübem var. Bu konuda çalışmak istiyorum acil iş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir