Etkinlikler

Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitimi

Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitiminin Amacı: Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, Dolum Tesisi Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak mühendislerin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.

 

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler: Belgelendirme ücreti ödenti makbuzu ve TMMOB’‘ye bağlı Oda üyeleri için Oda üye kimlik kartı fotokopisi ve Oda üye ödenti borcu bulunmamak.

 

Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitiminde Aranacak Şartlar:

  • Otogaz İstasyonlarında Sorumlu Müdürlük Eğitimi almış olmak
  • Dolum tesisleri için; çevre, endüstri, enerji sistemleri, kimya, makina, mekatronik, petrol ve doğalgaz mühendislik fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak veya 15/2/1954 tarihli ve 6269 sayılı Kimyagerlik ve Kimya Mühendisliği Hakkında Kanun kapsamında kimyager unvanını almış olmak veya diğer bölümlerden mezun olmakla beraber çevre, elektrik, endüstri, enerji sistemleri, inşaat, kimya, makina, petrol ve doğalgaz mühendisliği veya kimya dalında en az yüksek lisans yapmış olmak

 
Katılımcı Sayısı: 25 Kişi
 
Eğitim Ücreti: Eğitim Ücreti: 75 TL + Sertifika Ücreti: 25 TL = 100 TL (Eğitim ücretini banka hesabına nakit yatırabilir ve ya şubemiz POS cihazından 4 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz.)
 
Hesap Numarası: Türkiye İş Bankası – Beşiktaş Şubesi 1008 2622162 (IBAN: TR120006400000110082622162)
 
Ücrete Dahil Olanlar: Ders Notları, Başarı Belgesi, Öğle Yemeği ve İkramlar
 
Eğitim Verileceği Yer: TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonu – (İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu)
 
Eğitimin Verileceği Tarih ve Saat: 28 Mayıs 2014 / 10:00-17:00
 
Eğitmen Bilgileri: M. Yavuz SAVAŞ – Kimya Mühendisi
 
Kayıt İçin İletişim Bilgileri: Tarkan KILIÇ
Tel: 0212 245 89 15-16
Cep: 0530 641 68 73
E-Posta: egitimist@cmo.org.tr

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir