Çevre Mühendisi İş İlanları

Küpeli Mühendislik İş İlanı

Küpeli Mühendislik İş İlanı Tanımı: Çevre Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat doğrultusunda; ÇED Raporu ve Proje Tanıtım Dosyalarının hazırlanması, Çevre Yönetimi Danışmanlığı, Çevre İzni/Çevre İzni ve Lisansı alınması, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarının alınması konularında hizmet veren firmamız bünyesine Çevre Mühendisi istihdam edilecektir.

Küpeli Mühendislik,1984 yılından beri mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Hizmetleri kapsamında, tesis yerinin belirlenmesi aşamasından başlayarak, tesisin kurulması, faaliyete hazır hale gelmesi ve işletmeye alınması olmak üzere her aşamada, ilgili mevzuat çerçevesinde gereken izin, onay ve ruhsatların alınması sürecinde proje/faaliyet sahiplerine destek olmaktadır.

Firma ayrıca, gerek izinlerin alınması aşamasında ve gerekse izinler alındıktan sonra, faaliyet sahiplerinin ÇEVRE MEVZUATI ve İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ MEVZUATI gereğince zorunlu olan işlem, bildirim, tedbir gibi yasal yükümlülüklerini yerine getirmeleri sürecinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • ÇED Raporu ve Proje Tanıtım Dosyalarının hazırlanmasında deneyimli
  • Çevre konusunda en az 2 yıl çalışmış
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • İletişimi kuvvetli, iş disiplinine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilen
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

Küpeli Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: KÜPELİ MÜHENDİSLİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(216)410 32 73-74
E-posta: bilgi@kupeli.com.tr
Adres: İnönü Cad. Turaboğlu Sok. Sümko Sitesi A1 Blok Daire:3 Kozyatağı/İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir