MNE Çevre Mühendisi İş İlanı

MNE Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, çevre mühendisliği kapsamında spesifik teknik konularda (biyogaz, membran, AAT, yakma, kompost, dip çamuru tarama, düzenli depolama, tehlikeli atık ön işlem ve bertaraf tesisleri gibi) fizibilite raporlarının, uygulama projelerinin, teknik şartnamelerin hazırlanması işlemlerinin yürütülmesi için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
MNE ÇEVRE Mühendislik ve Müşavirlik firması, çevre, yenilenebilir enerji konularında çalışma yapan bir şirkettir. Firma çalışmalarını çevre mühendisliği, yenilenebilir enerji, karbon ticareti alanında odaklaştırmış bulunmaktadır.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Büyükşehir Belediyeleri, İller Bankası, DPT, Belediyeler, OSB, hastaneler, yetkilendirilmiş kuruluşlar ve sanayi tesisleri gibi kamu ve özel sektör kuruluşlarına su, atıksu, arıtma çamuru, laboratuvar, evsel katı atık, tehlikeli ve özel atık, ambalaj atığı, biyokütle, hayvan gübrelerinin değerlendirilmesi ve bertarafı projelerine fizibilite çalışmaları, uygulama projeleri ile müşavirlik ve ihale evraklarının hazırlanması hizmeti vermektedir.
 

MNE Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • 3 yıllık Çevre Görevlisi belgesi bulunan
  • Kamu veya özel sektörde mesleği ile ilgili en az 3 yıl çalışmış
  • Teknik çizim programlarına hakim
  • Tercihen İş tanımı ile benzer iş yapmış olan
  • B sınıfı ehliyet olan ve aktif olarak araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • İngilizceye hakim
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmeleri tercih sebebidir.

 
MNE Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: MNE ÇEVRE MÜH VE MÜŞ.YAPI SAN.LTD.ŞTİ.
Tel: 0(216)688 42 63
E-posta: bekir.yildiz@mnecevre.com
Adres: Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. No: 3 Özel İşyeri Daire No:34 Atasehir-İSTANBUL

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir