Çevre Mühendisi İş İlanları

EAG Geri Dönüşüm İş İlanı

EAG Geri Dönüşüm İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, Yasal yükümlülükleri takip etmek, bildirim, başvuru, analiz, raporlama ve denetim süreçlerini oluşturmak, takibini yapmak kapsamında Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
Uzun yıllardır E-atık Geri Dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren işletme çalışmalarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak yürütmektedir. Bu kapsamda sahip oldukları lisans ve sertifikalar aşağıdaki gibidir.
 
Elektrikli ve elektronik atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşüm ve de geri kazanım ilgili çalışmalarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın “Uygunluk Görüşü” ile sürdürmektedir.
 
Atık Akümülatör ara depolaması faaliyetlerini yine T.C. İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan “APAK/Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı” ile sürdürmektedir.
 
Firmaya Atık Akümülatörlerin toplanması ve depolanması için Tüm Aküder (Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği) tarafından “Atık Akümülatör Yetkili Toplayıcı” belgesi verilmiştir.
 
Firmaya ayrıca atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve de depolanması için TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği) tarafından “Atık Pil Yetkili Toplayıcı” belgesi verilmiştir.
 

EAG Geri Dönüşüm Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • Çevre Kanunları ile ilgili yasal mevzuata hakim
  • İstanbul Avrupa yakasında oturan (Tercihen Sultangazi bölgesince oturan veya ulaşım sorunu olmayan)
  • Tercihen 1 yıl çevre sektöründe çalışmış
  • Mesleğini seven
  • Microsoft Office programlarını kullanabilen
  • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, dinamik

 
EAG Geri Dönüşüm İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: EAG GERİ DÖNÜŞÜM SAN. ve TİC. A.Ş.
Tel:  0(212) 606 03 24
E-posta: metin.karacam@eag.com.tr
Adres: Esentepe Mah. G.O.P. Küçük San. Sit. 2951 Sokak 9.Blok No:5 Sultangazi-İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir