Çevre Mühendisi İş İlanları

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi İş İlanı

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi İş Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, iş hijyeni ölçümlerinde tecrübeli ve/veya yetiştirilmek üzere çevre mühendisleri alınacaktır.

 

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi, endüstriyel sanayi tesisleri ve fabrikalarda 4857 sayılı iş kanunu, ilgili yönetmelik ve tüzüklerin uygulanmasında, meslek hastalıkları, ölümlü veya hasarlı iş kazaları risklerinin ortadan kaldırılmasında, ISO 9001 kalite, 14001 çevre, OHSAS 18001 ve ISO 22000 yönetim sistemleri kapsamında iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasında, çevresel gürültü, hava kalitesi değerlendirme, titreşim ölçüm ve analiz konularında çözüm ortağı olma amacıyla kurulmuştur.

 

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi, sanayileşme sonrası ortaya çıkan ve sanayinin gelişmesiyle yeni riskleri de beraberinde getiren sorunları gidererek, uzman çalışanlarıyla birlikte, endüstriyel sanayi tesisleri, fabrika ve işletmelerin tatminini sağlayarak sağlıklı ve güvenli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmet vermeyi amaçlar.

 

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi, en önemli ülke sermayemizin, insan kaynağımızın olduğunun bilincinde olarak, en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü çalışma hayatına çekmek ve istihdamının sağlıklı ve güvenli bir iş ortamında devam ettirmek, bu yetişmiş insanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlayarak üretim verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanıyarak, işletme ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefler.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun
  • Ankara’da ikamet eden
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • Seyahat engeli olmayan

Başkent İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Ölçüm Merkezi İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: BAŞKENT İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ ÇEVRE ÖLÇÜM MERKEZİ
Tel: 0(312)213 13 50
E-posta: info@baskentsaglik.com
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mah. 296. Cad. No:30/A-B Macunköy ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir