Çevre Mühendisi İş İlanları

Makroplan Mimarlık ve Mühendislik İş İlanı

Makroplan İş Tanımı:  Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Arıtma Tesisi ve Altyapı Projelerinde çalışacak Bay/Bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

1995 yılında kurulmuş olan MAKROPLAN Mim. Müh. Inş. Turizm ve Tic. Ltd. Şti., çeşitli alanlardaki geniş kapsamlı projelerle ilgili planlama, mühendislik, mimarlık ve müşavirlik hizmetleri sunmakta olan, müteahhit ve imalatçı firmalardan tamamen bağımsız bir kuruluştur. MAKROPLAN, planlama, haritacılık, su ve toprak kaynaklarının geliştirilmesi, çevresel etki değerlendirmesi çalışmalarından ulaştırma yapılarına kadar bir çok alanda önemli tesislerin planlanması ve projelendirilmesinde önemli görevler almış, sunduğu hizmetleri üstün bir görev anlayışı içinde yerine getirmiştir.

 

İşverenlerin ihtiyaçlarını yüksek kalitede süratle ve en düşük maliyet düzeyinde karşılamayı amaç edinmiş bulunan Makroplan Ltd. Şti. fizibilite etüdlerinden uygulamaya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Kuruluşundan bugüne kadar Halihazır Harita Üretimi, 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı, Parselasyon Planı yapımı, Kamulaştırma Haritaları yapımı, plankote, altyapı (yol, içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu) projelendirme ve Çevre Teknolojileri (Arıtma Tesisi projelendirme, Çevresel Etki Değerlendirme) dallarında altyapı-üstyapı entegrasyonunu sağlayacak doğrultuda çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu çalışmalarını inşaat, harita ve çevre mühendisi ile şehir plancı personellerden oluşan kalifiye kadrosu ile yürütmekte ayrıca uzmanlık alanlarında üniversitelerin değerli öğretim üyelerinden danışmanlık hizmetleri almaktadır. Kamu kuruluşları şartname ve ihale prosedürleri olduğu kadar, Dünya Bankası ve FIDIC gibi uluslararası kuruluşların prosedür ve şartnameleri konusunda da tecrübeye sahiptir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Ankara‘da ikamet eden
  • Diksiyonu düzgün
  • AutoCAD programını kullanabilen
  • Tercihen Arıtma Tesisi ve altyapı projelerinde deneyimli

Makroplan Mimarlık ve Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Makroplan Mim. Müh. İnş. Turizm ve Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(312) 442 00 43
E-posta: mmakroplan@yahoo.com.tr / info@makroplan.com.tr
Adres: Simon Bolivar Cad. 7/5 Çankaya/Ankara

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir