Çevre Mühendisi İş İlanları

Analitik Çevre Analiz İş İlanı

Analitik Çevre Analiz İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, iş hijyeni ve baca gazı emisyonu ölçümlerinde görev alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 

Gelişen dünyada karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de çevre kirliliğinin artması ve alınan tedbirlerin yeterli olmamasıdır. Bilindiği gibi, dünyanın kendine özgü bir dengesi vardır. Bu denge bozulursa bir çok şey olumsuz etkilenir. Üzerinde yaşadığımız dünyayı tehlikeye iten küresel ısınma, hızlı nüfus artışı, ormanların yok edilmesi, zehirli atıkların denizlere göllere verilmesi gibi bir çok etken doğanın dengesini olumsuz etkilemektedir. Bu değerlendirme göz önünde bulundurulduğunda sanayinin ve dolayısı ile sanayinin çevreye olan etkilerinin kontrol altına alınarak kaynağında çözümler bulunması gerekmektedir. Bilimsel olarak bu çözümlerin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda biz laboratuvarlara da çok önemli görevler düşmektedir. Çözümün bir parçası olarak analitik Çevre Analiz Laboratuvarı faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, TS EN ISO IEC 17025 standardına uygun olarak sektöre adımını atmıştır. Günümüz çevre sorunları ve İş Güvenliği konularında farkındalık sahibi olarak çevre mevzuatları doğrultusunda hizmet vermek için kuruluşunu tamamlayan Analitik Çevre Analiz Laboratuvarı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilecek ileri teknoloji ile donatılmıştır.

 

Analitik Çevre Analiz İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • İstanbul’da ikamet eden, tercihen Kadıköy ilçesi yakınlarında
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • İngilizce bilgisine sahip
  • Kendini geliştirmeye hevesli
  • İş Hijyeni Ölçümleri konusunda tecrübeli
  • Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış
  • Tercihen baca gazı emisyonu ölçümleri hakkında tecrübeye sahip

Analitik Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Analitik Çevre Analiz ve Laboratuvar Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(216) 325 88 55
Cep: 0(532) 793 96 33
E-posta: evren.sahin@analitikcevre.com
Adres: İsmail Paşa Sok. No:33 Daire:1 34718 Kadıköy-İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir