Çevre Mühendisi İş İlanları

Di Mühendislik İş İlanı

Di Mühendislik İş İlanı Tanımı: Maden, Çevre ve Enerji alanlarında danışmanlık hizmeti veren, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`ndan ÇED ve Çevre Danışmanlığı konusunda yeterliliği bulunan firmamız adına, Çevre Danışmanlığı yapılan firmalara danışmanlık hizmeti verilmesi işleri için Çevre Mühendisi aranmaktadır. Ekibimizde görev alacak arkadaşlar, şirketimizin merkez ofisinde (Ankara), genç ve dinamik bir ekiple çalışacaktır.

 

Firma 2006 yılında Ankara’da hizmete girmiştir. Bugüne kadar madencilik sektöründe proje ve danışmanlık hizmetleri veren firma; ÇED Yeterlilik Belgesi ve Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgelerini de alarak hizmet alanlarını genişletmiştir.

 

Firma Dünya Bankası ve Avrupa Birliği’nin Çevresel Değerlendirme Yöntemleri Hakkında bilgi sahibi olup, Dünya Bankası ve AB normlarındaki Çevre Etüt ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporlarını Türkçe ve İngilizce olarak hazırlamaktadır. Teknik Personelin Türkiye Çevre Mevzuatı çevre teknolojileri ve çevre ile ilişkili diğer mevzuatlar ile ilgili bilgi ve deneyleri yüksek düzeyde olup kamu kurumları ve özel kuruluşlar ile koordineli çalışabilmekte ayrıca sektörün farklı alanlarında da hizmet vermek üzere çözüm ortaklarıyla koordineli çalışarak, yatırımlarınız için yatırım danışmanlığı misyonu da üstlenmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • Çevre mevzuatına ve özellikle değişen yönetmeliklere hâkim
  • Çevre görevlisi belgesine sahip
  • Çevre danışmanlık konusunda 2 yıl tecrübesi bulunan
  • Sürücü belgesine sahip ve tek başına rahatlıkla seyahat edebilecek
  • Arazi çalışmalarına katılabilecek
  • Kendine güvenen ve insan ilişkileri kuvvetli
  • Ankara‘da ikamet eden
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış
  • Yoğun tempoya ayak uydurabilecek

Firma İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Dİ Mühendislik Müş. Enerji Dan. Çevre Mad. Jeo. Har. İnş. Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(312) 426 21 00-01
Cep: 0(533) 326 58 49
E-posta: didehan@dimuhendislik.com / unsal@dimuhendislik.com
Adres: Güvenevler Mah. Cinnah Cad. No: 34/7 Çankaya-ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir