Çevre Mühendisi İş İlanları

Armada Danışmanlık İş İlanı

Armada Danışmanlık İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Mühendislik Enerji Denizcilik San. ve Tic. Ltd. şirketi 2007 yılında, başta çevre ve denizcilik alanı olmak üzere pek çok alanda danışmanlık hizmetleri vermek ve teknik işlemleri icra etmek amacıyla kurulmuştur. Başlıca faaliyet alanları AB projeleri hazırlanması ve yürütülmesi, eğitim, mevzuata uyum ve uygulama, yatırım danışmanlığı, kıyı tesisleri yapımında proje, fizibilite, simülasyon, modelleme, tüm izin ve onayların alınması, liman atık kabul tesisi projelendirme ve yönetim planları hazırlanması, çevresel etki değerlendirmesi (ÇED), çevre yönetim planları, kıyı tesisi risk değerlendirmesi, acil müdahale planlarının hazırlanması ve petrol ve diğer zararlı maddelerle kirliliğe müdahale eğitimi faaliyetlerinin yürütülmesidir.
 

Armada Danışmanlık Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü‘nden mezun
  • Ankara’da ikamet eden
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Askerlik hizmetini tamamlamış

 
Armada Danışmanlık İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Müh. Enerji Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(312) 284 03 58
E-posta: tdurmus@armadadanismanlik.com
Adres: Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2108 Sokak No:1 Çankaya-ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir