Çevre Mühendisi İş İlanları

İstanbul Arıtım İş İlanı

İstanbul Arıtım İş İlanı: Bünyemizde bulunan firmaların, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için tecrübeli bay/bayan Çevre Görevlisi alınacaktır.

 

Firma 2002 yılında İstanbul Arıtma Çevre Müh. İnş. Kimya San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş, 15 Aralık 2004 tarihinde isim değişikliğine giderek İstanbul Arıtım Müh. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Endüstriyel ve evsel atık su arıtımında kimyasal ve biyolojik olarak tesislerin dizaynı, inşası, montajı ve işletilmesi ile diğer alt ve üst yapı hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında vermektedir.

 

Firmada tüm çalışmalar üniversiteler ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik, Çevre Denetim Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin/Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesine sahip bir firmadır.

 

Firma ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, FSC Chain of Custody (koruma gözetim zinciri) danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

 

Çevre sorunlarının önlenmesi ve çözümlenmesi amacıyla kullanılabilecek teknikleri mevzuata uygun bir şekilde planlamayı, uygulamayı ve yönetmeyi kendine amaç edinmiştir.

 

Çevre Görevlisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Çevre Mevzuatına Hakim
  • İletişim yönü kuvvetli
  • Analitik düşünebilen
  • Takım çalışmasına yatkın
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Raporlama becerisi kuvvetli

İstanbul Arıtım İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: İstanbul Arıtım Müh. İnş. San. Tic. Ltd. Şti
Tel:  0(212) 630 16 50
E-posta: gul.kaynak@istanbularitim.com.tr
Adres: Güneşli Mah. Evren Cad. Kavaklı Sok. No:4/2 Bağcılar/İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir