Çevre Mühendisi İş İlanları

EPS Mühendislik İş İlanı

EPS Mühendislik İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, Yasal yükümlülükleri takip etmek, bildirim, başvuru, analiz, raporlama ve denetim süreçlerini oluşturmak, takibini yapmak kapsamında Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
EPS Mühendislik, 2003 yılında Ankara’da Çevre Mühendisi Yüksel BİÇER tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıl ağırlıklı olarak hava kalitesi üzerine faaliyet gösteren firma ülke koşullarının ve gereksinimlerinin değişimi ve gelişimine paralel olarak kendi alanında hızlı bir ilerleme kaydetmiştir.
 
2007 yılında alınan bir kararla, kapsamına yeni parametreler de ekleyerek Çevre Laboratuvarını İzmir’e taşımış olup yeni adresinde, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TÜRKAK denetimlerini başarıyla tamamlamıştır. Firma; TÜRKAK tarafından verilen ve “TS EN ISO/IEC 17025″ standardı şartlarını sağladığını gösteren Türkak Akreditasyon Sertifikası” ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “Çevre Analizleri Yeterlilik Belgesi”ne sahip olup 2013 yılının Ocak ayına kadar ölçüm hizmetlerine devam etmiştir.
 
Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik kapsamında firma 26.01.2011 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “Çevre Danışmanlığı Yeterlik Belgesi” almış olup kadrosunu genişleterek çeşitli sektörlerde Çevre Danışmanlığı, Çevre Yönetimi Hizmeti, ÇED/PTD hazırlanması ve diğer sektörel konularda danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.
 

EPS Mühendislik Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümlerinden mezun
  • Çevre Mevzuatına hakim
  • İZMİR’de ikamet eden veya edebilecek
  • En az 3 YIL Çevre sektöründe çalışmış
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • Çevre Görevlisi Sertifikasına sahip
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil
  • İyi Derece İngilizce ve Bilgisayar Bilgisine Sahip

 
EPS Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: EPS İNŞ. MÜH. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel:  0(232)277 09 31-51
E-posta: info@epscevre.com
Adres: Mansuroğlu Mah. 273/1 Sok. No:6/2 B2 Blok Daire:2 Bayraklı-İZMİR

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir