Çevre Mühendisi İş İlanları

Esas Çevre İş İlanı

Esas Çevre İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Dünyamızda hızlı nüfus artışı, endüstriyel faaliyetlerin ve üretim teknolojilerinin hızlı gelişimi bugün insanlığın karşı karşıya olduğu çevre problemlerini de beraberinde getirmiştir. Esas Çevre Yönetimi Mühendislik Danışmanlık tüm canlıların her nerede olursa olsun temiz bir çevrede, sağlıklı bir yaşam sürdürmesi gerektiğine inanmaktadır. En temel amacı işletmelerin yatırım ve faaliyetlerinin çevreye uyumlu bir şekilde planlanması, uygulanması ve bu faaliyetlerden kaynaklanan çevresel etkilerin azaltılmasını sağlamaktır.

 

Esas Çevre Yönetimi Mühendislik Danışmanlığın amacı sadece yol göstermek değil, yola birlikte çıkıp, birlikte başarmaktır. Firma profesyonel danışmanlık faaliyetlerine gereken önemi vererek tüm Türkiye’ye hizmet veren danışmanlık firmaları arasında farklı bir misyon yüklenmiştir. Sürekli olarak meslek içi eğitimlerine devam ederek kendini yenileyen çalışma arkadaşları ve çözüm ortağı kimliğiyle en akılcı ve bilimsel mühendislik çözümlerini ürettiği bu yolda müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde cevaplandırmaktadır.

 

Esas Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan
  • Çorlu/Tekirdağ’da ikamet eden, edebilecek
  • Sahada aktif görev alabilecek
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Microsoft Office programlarını kullanabilen
  • B sınıfı ehliyet olan ve aktif olarak araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
  • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen

 

Esas Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ESAS ÇEVRE YÖNETİMİ MÜH. DANŞ. BAĞIMSIZ DENETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel:  0(282)653 23 29
Faks: 0(282)653 39 99
E-posta: sinan@esascevre.com.tr
Adres: Muhittin Mah. Bağlariçi 1. Sok. No:47/1 Çorlu-TEKİRDAĞ

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir