Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı

İhtisas fuarı organizatörlerinden ITE Group Plc’nin Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuar (EUF) Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından 11 No’lu salonda 1-3 Eylül 2016 tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde toplam 10.000 m² kapalı alanda, 150’ye yakın firmaya organize edilecek olan IWE Istanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İSKİ İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, İller Bankası A.Ş., Türkiye Belediyeler Birliği desteğiyle su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su tasarrufunun sağlanması, atıksuların arıtımı ve geri dönüşümü ile ilgili son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getirecek.

 

Doğadaki tüm kaynaklar gibi su da dünyadaki rezervlerinin hızlıca tükendiği yaşamsal bir kaynak. Sanayileşme, plansız şehirleşme, hızlı nüfus artışı, evsel ve endüstriyel su tüketiminin artması, sera gazlarındaki artış, küresel ısınma, iklim değişikliği ve çevre kirliliği gibi nedenlerle dünyadaki içilebilir su kaynakları giderek azalmaktadır. Yenilenebilir su kaynaklarının hızla azalması, evsel ve endüstriyel su tüketiminin çok daha etkin yapılmasını gerektirmektedir.

 

Türkiye’de su ve atıksu teknolojileri konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel etkinlik olan IWE Istanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, tüm sektör profesyonellerinin bir araya geleceği, sektörün ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin tek bir çatı altında sunulacağı önemli bir buluşma platformu olacak.

 

Yenilenebilir su kaynaklarının hızla azalması, etkin su tüketimi, sürdürülebilir su ve atık su yönetimi, atık su arıtımı ve suyun yeniden kullanımı için gerekli olan tüm altyapı ve teknolojilerin yer alacağı fuarda, suyun çıkarılması, arıtılması, atık suların arıtılması, suyun depolanması, taşınması ve dağıtımı, tüm bu prosesin kontrolü ve otomasyonu için gerekli olan teknoloji, sistem ve ekipmanlarda bulunacak.

 

Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansında Sizi Neler Bekliyor?

 

  • 50 milyar dolarlık Türkiye yatırım pazarının yanı sıra Bölge ülkelerindeki dev pazara ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için benzersiz bir imkan
  • Hükümet, Belediyeler ve Düzenleyici Kurulların yetkilileri ile doğrudan temas imkanı
  • Özel sektörde sanayici, yatırımcı ve aracı şirketlerle en kapsamlı buluşma platformu
  • Dağıtım kanallarınızı oluşturmak ve güçlendirmek için yeni seçenekler
  • Sektördeki rakiplerinizi ve diğer oyuncuları yakından izleme olanağı
  • Yeni ürün ve hizmetlerinizi lanse etmek için en uygun ortam
  • Akademisyenler, Kamu ve Özel sektör temsilcilerinin katıldığı konferans programında sektör gündemi ile ilgili son gelişmelerden haberdar olma imkanı

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir