IFAT Eurasia Fuarı

Dünyanın önde gelen fuar organizasyon firmalarından birisi olan Messe München International ve Türkiye’de bulunan ortaklığı olan MMI Eurasia Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından 21-23 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul, IFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan IFAT Eurasia Fuarı (Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı)’nın, 300’ün üzerinde katılımcı ve 10.000’in üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor. IFAT Eurasia, iki senede bir, sadece bölgedeki geleneksel IFAT ziyaretçilerini değil, Kuzey-Güney Amerika’dan Avrupa’ya, Balkanlar’dan Hint Yarımadası’na kadar uzanan coğrafyadan Avrupa fuarlarına katılmakta zorluk yaşayan tüm bölge ülkelerdeki ilgilileri buluşturan fuar, çevre teknolojileri sektörünün Avrasya bölgesindeki önde gelen etkinliği konumunda bulunuyor.

Messe München International tarafından 1966 yılından bu yana Münih’te düzenlenen, Su ve Atık Su Teknolojileri, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm ve Atıktan Enerji Eldesi, Kentsel Temizlik İhtiyaçları, Çevre Kirliliği Önleme Teknolojileri, İş Güvenliği konusunda dünyanın en büyük fuarı olan IFAT ise, sektörün bir araya geldiği, yeniliklerin sergilendiği dünya çapındaki en büyük ve en etkin organizasyon.

Çevre uygulamalarında modern yöntemlere geçilme kararlarının verildiği, teknoloji kullanımı ihtiyacını doğuran yönetmeliklerin şekillendiği, pek çok derneğin, birliğin, sivil toplum kuruluşunun, enstitünün ve kamu kurumunun merkezlerinin bulunduğu ve coğrafi avantajı ile Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet verebilecek durumda olması nedeniyle IFAT Eurasia Fuarı 21-23 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek.

IFAT Eurasia 2021 Fuarı, Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nin 5 ve 6 no’lu salonlarında gerçekleşecek. MMI Eurasia Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen IFAT Eurasia Fuarı ilk olarak 2015 yılında Ankara’da gerçekleştirdikten sonra 2017 ve 2019 yıllarında İstanbul’da organize edilmişti.

IFAT Eurasia Fuarı’nda Su Eldesi ve Arıtımı; Su ve Atıksu Arıtımı; Su Dağıtımı ve Kanalizasyon; Taşkın Önleme ve Su Havzaları Koruma/Kontrol; Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm; Atıktan Enerji Eldesi; Kentsel Çevre Temizlik Araçları ve Ekipmanları; Toprak, Hava ve Gürültü Kirliliği Kontrolü; Ölçme, Kontrol ve Laboratuvar Teknolojileri; Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi ile Bilim, Araştırma ve Teknoloji Transferi alanlarındaki ürün ve hizmetler sergilenecek.

IFAT Eurasia ilk defa uygulamaya açacağı dijital platform ile sadece fuar salonlarında değil, dijital ortamda da bir adım önde olacak, yeni platform ile katılımcılar dijital hizmetlerden yararlanacak, sanal eşleştirme oturumlarına katılacak, platformu kullanan ziyaretçiler ile görüntülü olarak görüşecekler.

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir