Çevre Mühendisi İş İlanları

SGS Çevre Ölçüm Çevre Mühendisi İş İlanı

SGS Çevre Ölçüm Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Çevre Laboratuvarı hizmet sektöründe kariyer hedefleyen, SGS ÇEVRE ailesinde uzun vadeli çalışma hayatını sürdürebilecek “Emisyon-İmisyon (Saha) Ölçüm” konusunda görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi alınacaktır. Adayların CV eklerinde müracaatlarıyla ve tecrübeleri ile ilgili bir ön yazı yazarak niyetlerini açıklamaları rica olunur.

 

2004 yılında kurulan SGS Grup, kuruluşundan bugüne kadar uzman personeli ile kaliteden ödün vermeden, müşteri çıkarlarını gözeten, ilgili yasal mevzuatlara uyan bir yönetim sistemini benimsemiştir.

 

SGS Grup, çevre teknolojisi alanında yurt içi ve yurt dışında “Atıksu Arıtımı, Su Arıtımı, Ekipman, Kimyasal Satışı ve Çevre Danışmanlığı” konusunda hizmete başlamış olup kısa sürede gelişen teknoloji ve yenilenen mevzuatlara uyum sağlayarak ürün ve hizmet yelpazesine yönetim sistemi danışmanlığını da eklemiştir.

 

2010 yılında SGS Çevre ve Ölçüm Laboratuvarlarını kurarak Emisyon, İmisyon, Hava Kalitesi, Titreşim, Gürültü, İş Hijyeni ölçüm ve analizleri kapsamında çalışmalarını tamamlayarak TÜRKAK’tan akreditasyon belgesini, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan ise Yeterlilik Belgelerini almıştır.

 

SGS Çevre Ölçüm Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
 • Saha çalışmasına yatkın
 • Yükseklik korkusu olmayan
 • Takım ruhu bilincine sahip, disiplinli çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi
 • B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
 • Seyahat engeli olmayan
 • Ofis programlarına iyi derecede hakim
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı/Emisyon-İmisyon Ölçüm Sertifikasına Sahip (Sertifikası olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.)
 • Çevre alanında, Emisyon-İmisyon kapsamında saha keşfi yapabilen
 • Tercihen baca gazı (emisyon), ortam havası (imisyon), gürültü ve İSG ölçüm, örnekleme, analiz ve raporlaması konusunda tecrübeli
 • TS EN ISO/IEC 17025 yönetim sisteminin uygulanması, devamlılığı, belirlenen politika ve hedeflerin başarıya ulaşması için laboratuvar için gerekli olan çalışmaları yapabilecek
 • Tercihen Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ikamet eden veya ikamet edebilecek

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

SGS Çevre Ölçüm ve Analiz İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: SGS Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.
E-posta: info@sgscevre.com
Tel: (0262) 331 59 59
Adres: Serdar Mah. İstanbul Karayolu Cad. No:138/A 41100 İzmit-KOCAELİ

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 31.06.2019

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir