Çevre Mühendisi İş İlanları

Savra Çevre Mühendisi İş İlanı

Savra Çevre Mühendisi İş İlanı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve takibi konusunda Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Savra Mühendisliğin temel amacı, danışmanlığını yürüttüğü kurum ve kuruluşların çevre mevzuatı kapsamında, çevre ile uyumlu çalışmasını sağlamak ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaktır. Savra Mühendislik, çevre sektöründe uzman, mühendis ve danışmanları ile gelişmeleri takip eden, bilgi birikimlerini çalışmalarına entegre ederek kullanan, dinamik ve araştırmacı ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Savra Mühendisliğin hizmet kapsamında; Doğaya Yeniden Kazandırma Planları, Flora-Fauna Analizleri, Proje Tanıtım Dosyası Hazırlama, Çevre Durum Değerlendirme Raporları, Çevre Yönetim Planları, ÇED, Atık Yönetim Planları, Lisans Dosyalarının Hazırlanması, Çevre Danışmanlık Hizmeti, Çevre İzin ve Lisans Hizmetleri, Biyolojik Çeşitlilik Araştırmaları, Biyolojik İzleme, Enerji Yatırımları Danışmanlığı, Fizibilite Etüd Çalışmaları, GSM Ruhsatı Danışmanlık Hizmeti, Jeolojik-Hidrojeolojik Etüdler, Kıyı Yatırımları Danışmanlığı, Sanayi Yatırımları Danışmanlığı çalışmalarını Türkiye’nin her yerinde sürdürmektedir.

 

Savra Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği mezunu olan
  • Çevre Görevlisi Belgesi Olan
  • En az 1 yıllık Çevre Danışmanlığı Konusunda iş tecrübesi olan
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Ankara’da ikamet eden
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • Erkek adaylar için askerlik göreviyle ilişiği olmayan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

SAVRA Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: SAVRA İNŞAAT MAKİNE MÜHENDİSLİK ÇEVRE DAN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(312)244 37 71
E-posta: info@savramuhendislik.com
Adres: Kazımkarabekir Mah. 2052. Sokak No:3/6 Etimesgut-ANKARA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 30.12.2015

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir