Çevre Mühendisi İş İlanları

Selçev Çevre Mühendisi İş İlanı

SELÇEV Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Çevre Ölçüm ve Analiz hizmeti veren firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Su ve Atıksu Analizleri, Emisyon-İmisyon Ölçümü ve Emisyon-İmisyon Raporlama hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Laboratuvar Müdürü ve Saha Ölçüm Personeli olarak çalışacak bay Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

SELÇEV Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı; 2017 yılı sonu itibarıyla laboratuvar kuruluş çalışmalarına başlamıştır. TS EN ISO / IEC 10725 (Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar) standardına göre akredite olma yolunda ise hazırlık çalışmaları devam etmektedir.

 

SELÇEV, Çevre ölçümleri konusunda mevzuatlar ve yönetmelikler kapsamında aldığı sorumlulukları, teknolojik alt yapısı ve hatasız ölçüm metotları çerçevesinde müşterilerine ve çözüm ortaklarına hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

 

SELÇEV Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Konya İlinde ikamet eden/edebilecek
  • T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Yetkili Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli Belgesine sahip olmak (Tercih Sebebidir)
  • Laboratuvar Müdürü için en az 3 yıllık deneyimli
  • Saha ölçüm personeli için en az 1 yıllık deneyimli
  • Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • 17025 Sertifikasına sahip (Tercih Sebebidir)
  • Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

SELÇEV Ölçüm ve Analiz İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Selçev Ölçüm ve Analiz Tic. Ltd. Şti.
E-posta: info@selcev.com
Tel: 0(332) 249 49 41
Adres: Horozluhan Mahallesi Okurlar Sokak No:19 Selçuklu – KONYA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 11.02.2018

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir