Belde Proje İş İlanı

Belde Proje İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, DSİ veya İLLER BANKASI İsale ve şebeke projelerinde çalışmış bay/bayan Çevre Mühendisleri alınacaktır.

 

BELDE PROJE İnşaat ve Teknik Hizmetler Müşavirliği A.Ş.; kurulduğu 1994 yılından bu yana ulusal ve uluslararası alanda tasarım ve inşaat kontrolluğu konularında hizmetler veren mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. Yurt içi mühendislik çalışmalarının yanı sıra aralarında Libya, Irak, Nijerya, Benin Cumhuriyeti, Lübnan ve Türkmenistan’ın da bulunduğu ülkelerde bir çok projeyi tamamlamış veya halen yürütmektedir.

 

BELDE PROJE, oluşturulması hedeflenen yeni çevrelerde ‘sağlıklı mekan, sağlıklı insan’ yaklaşımını kendisine ilke edinmiştir. Sosyal ve ekonomik yapının yansıması olan şehirlerde, çevrenin insan psikolojisine etkisi ile bireysel özgürlüklerin insan ürünü olan yanlış planlanmış mekanlarca kısıtlanmaması düşüncesini benimsemiştir. Bu amaçla, oluşturulması hedeflenen yeni yerleşim birimlerinin her türlü teknik ve sosyal alt yapıya sahip olması için tüm mimarlık ve mühendislik hizmetleri uzman kadroların sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir. BELDE PROJE’de çalışmalar deneyimli Proje müdürlerinin denetim ve koordinasyonunda, konusunda ihtisaslaşmış elemanların desteği ile iş programında uygun olarak yürütülmektedir. Proje Müdürleri ve ilgili teknik kadrolar yerli ve yabancı firmalarla çalışma alışkanlığına, deneyim ve birikime sahiptirler.

 

BELDE PROJE’nin uzmanlık alanları: Şehir ve bölge planlama, Mimarlık, Kentsel altyapı, Deniz deşarjı, Sulama ve drenaj; Pompa istasyonları; endüstriyel yapılar; Geoteknik, elektro-mekanik, Çevresel değerlendirme, Elektrik ve mekanik projeleri, Peyzaj mimarlık hizmetleri konularını kapsamaktadır.

 

Çevre Mühendisi Aranan Nitelikler:

  • Ankara‘da ikamet eden
  • Seyahat engeli olmayan
  • AutoCAD bilen
  • Word ve Excel programlarını iyi kullanabilen

Firma İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: BELDE PROJE İNŞ. ve TEKNİK HİZ. MÜŞ. A.Ş.
Tel: 0(312) 442 46 33
E-posta: info@beldeproje.com
Adres: Birlik Mah. 448. Cad.No: 87/11 Çankaya Ankara

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir