Sogem Plastik Geri Dönüşüm İş İlanı

Sogem Plastik Geri Dönüşüm İş İlanı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Kendi sektöründe öncü ve lider firmalardan biridir. Kuruluş aşamasından bu yana Hurda Plastik Hammadde üretimi yapmaktadır. GRANÜL imalatında uzmanlaşmış olup, genç ve dinamik kadrosuyla Plastik Sektörünün çekici gücü haline gelmiştir. Ürün yelpazesi ve çeşitliliğini sürekli artıran SOGEM Plastik Geri Dönüşüm San. ve Tic. Ltd. Şti’nin ilk hedefi” Kaliteli Hizmet” tir. Çağın gereklerini yerine getirip teknolojiyi daima yakından takip eden firma sektöründeki bilgi ve deneyimini paylaşmayı da kendine ilke edinmiştir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • ANTAKYA/İSKENDERUN/KIRIKHAN/BELEN‘ da ikamet eden
  • Çevre Görevlisi Belgesine Sahip
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • Günü Birlik Seyahat engeli olmayan adaylar.

Sogem Plastik Geri Dönüşüm İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: SOGEM PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0532-304 87 85/0533 568 0007
Adres: ANTAKYA OSB ŞENBÜK KÖYÜ BELEN/HATAY

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir