Etkinlikler

Patlatma Tekniği ve ÇED Uygulamaları Eğitimi

2001 yılında T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Kasım ayında madencilik ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi ve alt yapı uygulamalarındaki patlatma yöntemlerinin değerlendirilmesi amacı ile Bakanlığımız uzmanları tarafından 24-26 Aralık tarihleri arasında Limak Atlantis Belek, Antalya’da Patlatma Tekniği ve ÇED Uygulamaları Eğitimi düzenlenecektir.

 

Eğitim tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların katılım ücretleri (1.180 TL KDV dahil) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra kayıt formunu Türkiye Çevre Koruma Vakfına göndermeleri gerekmektedir. Son kayıt tarihi 1 Kasım 2013‘tür. Otel adı ve eğitim tarihi daha sonra yayınlanacaktır.

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir