Coatcoil İş İlanı

CoatCoil İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Coatcoil Boyalı Metal ve Taşıt Araçları Üretim ve Pazarlama A.Ş olarak; Gebze Oraganize Sanayi Bölgesi’nde 15 yılı aşan deneyimi ile “yerli ve yabancı boyalı metal pazarına” hizmet vermeye devam etmektedir. Üretime başladığı ilk günden bu yana geniş ürün yelpazesi, yüksek üretim kapasitesi, kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

 

Kurulduğu günden beri, sektörün lideri olarak 250.000 tona erişen üretim kapasitesi ve teknik üstünlükleri ile, Avrupa’nın da sayılı kuruluşları arasında yerini almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Boyalı metal üretimini; istenilen miktarda, istenilen renklerde, güncel teknolojiye sahip iki boyama hattı avantajıyla en kısa teslim süresi ile gerçekleştirebilen Coatcoil, dünya standartlarında kaliteye ulaşmak isteyen üreticileri bu coşkuyu paylaşmaya davet etmektedir.

 

Çevre Görevlisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümden mezun
  • Kocaeli-Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • Tercihen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip

Coatcoil İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: COATCOIL BOYALI METAL ve TAŞIT ARAÇLARI ÜRETİM PAZARLAMA A.Ş.
Tel: 0(262) 751 19 29
E-posta: mozturk@coatcoil.com / mkurcan@coatcoil.com
Adres: Gebze Organize Sanayi Bölgesi 700. Sokak No:709 41480 Gebze/KOCAELİ

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir