Etkinlikler

Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

33. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 5. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) 8-11 Ocak 2014 tarihlerinde WOW Convention Center’da (Yeşilköy / İstanbul) düzenlenecektir. Enerji verimliliği alanında 2014 yılının en büyük ve en önemli etkinliği olacak olan EVF 2014, Türkiye’de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra ilk kez 2009 yılında düzenlenmiştir. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı‘nın amacı enerji verimliliği bilincinin geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır.

 

Türkiye’de enerji verimliliği konusu her geçen gün daha fazla önem arz etmektedir. 2023 yılı hedeflerinin başında gelen Enerji Verimliliğinde %20’lik iyileşme hedef için, hem kamu hem özel hem de sivil toplum kuruluşları iş birliği içerisindedir. EVF ile, farklı fikirler edinebilir, yeni ürün ve hizmetleri inceleyebilir ve karşılıklı iş ilişkileri geliştirebilirsiniz. Katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki yenilikleri takip edebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağlarınızı genişletebilirsiniz.

 

Ülke: TÜRKİYE

Şehir: Yeşilköy-İstanbul

Yer: WOW Convention Center

Konu: Verimli Enerji Üretimi ve Çevre Teknolojileri, Verimli Yalıtım, Motor, Ulaşım, Aydınlatma, Isıtma Soğutma Teknolojileri, Atık ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri

Tarih: 8-11 Ocak 2014

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir