Çevre Mühendisi İş İlanları

Natuçev Çevre Mühendisi İş İlanı

Natuçev Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Natuçev; 2016 yılında kurulmuş olup çevre mevzuatları konusunda mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır.

 

Hızla artan sanayi ve teknolojideki gelişmelerin meydana getirdiği çevre kirliliği, nüfusun artması ve bitmez tükenmez görünen doğal kaynakların hızla tükenmesi, çevre konusunu dünya gündeminin birinci sıralarına yerleştirmiştir. Bu amaçla da ülkemizde yayınlanan çevre kirliliği yönetmelik ve mevzuatları işletmelerin çevreye verdiği zararları önlemek ve gereken tedbirleri almayı hedeflemektedir. Ülkemizde yayımlanan mevzuatlar çerçevesinde Natuçev işletmelerin yasal mevzuatlara bağlı kalarak gerekli tedbirleri alması için gerekli mühendislik hizmetlerini vermektedir.

 

Natuçev; Yatırımcıya yol gösterme, bilgilendirme, önündeki engelleri aşma, yatırımcının ve ülkemizin kalkınmasının şartlarını oluşturma amaçlarıyla çalışırken doğanın korunması hedefini korumayı hedef belirlemiştir.

 

Natuçev Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Konya’da ikamet eden
  • En az 3 yıllık Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Diksiyonu düzgün
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
  • Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Natuçev Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: NATUÇEV ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK DAN. İNŞ. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(538) 337 02 66
E-posta: pelin@natucevre.com
Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10625. Sk. No:4 Karatay-KONYA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 27.10.2016

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir