Çevre Mühendisi İş İlanları

5D Tarım Çevre İş İlanı

5D Tarım Çevre İş İlanı Tanımı: ÇED biriminde görev alacak olup, bu kapsamda sürecin yürütülmesi adına ÇED Raporunun hazırlanması, kurumlar ile ilgili görüşmelerin yürütülmesi ve ÇED Kararının alınmasına kadar tüm çalışmaları yürütecek Çevre Mühendisi aranmaktadır.

 

Firma 5D TARIM HAYVANCILIK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. olarak 31 Mayıs 2010 tarihinde 13 yıllık birikimiyle çevre sektöründe uzman olan kişilerce kurulmuştur. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliği kapsamına giren faaliyet ve tesislere; Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik gereğince çevre izin ve lisans başvuru hizmetlerini yerine getirmeye ve bu çerçevede rapor hazırlama konusunda Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesine sahip bir firma olarak danışmanlık, ölçme, değerlendirme ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Deneyimli veya deneyimsiz
  • Çorlu’da ikamet eden
  • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

5D Tarım İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: 5D TARIM HAYVANCILIK ÜRETİM VE TİCARET A.Ş.
Tel:  0(282) 653 17 93
E-posta: info@5dtarimcevre.com
Adres: Şeyhsinan Mah. Kocaağa Sok. Bayol İş Merkezi Kat:4 No:109 Çorlu/TEKİRDAĞ

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir