Çevre Mühendisi İş İlanları

Lansy Mühendislik İş İlanı

Lansy Mühendislik İş İlanı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

LANSY 2003’te Bursa’da mühendislik eğitim ve danışmanlık firması olarak çalışma hayatına başlamıştır. Tarımsal işletmelere ve özellikle de gıda sektöründe faaliyet gösterecek veya faaliyetini sürdürmekte olan yatırımcı  / işletmelere yönelik izin ve ruhsat işlemleri ile sektöre giriş yapan firma, kuruluşundan kısa süre sonrasında gerek hizmet yelpazesi gerekse bölgesel hizmet ağını önemli ölçüde geliştirmiştir. Gıda sicil ve üretim izinlerinde yoğunlaşmış olan hizmet sunumu, 2005 yılından itibaren gerek Kırsal Kalkınma Yatırımları projeleri gerekse Hayvancılık Projeleri yanı sıra, ÇED, ISO ve diğer Kalite Yönetim Sistemleri, Marka Tescil, Yatırım Teşvik Belgesi vb. danışmanlık hizmetleri ile bu faaliyetlerin yanında işletme belgesi, işyeri açma izni, karayolları geçiş izni, sanayi sicil belgesi, kapasite raporu, deşarj izni, emisyon izni, gürültü izni gibi alanlarda faaliyetine devam etmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  •  BURSA‘ da ikamet eden,
  •  Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
  •  Aktif araç kullanabilen,
  •  Diksiyonu düzgün,
  •  Seyahat engeli olmayan adaylar.

Lansy Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: LANSY MÜHENDİSLİK DAN. İNŞ. FİDANCILIK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0 224 249 28 20
E-posta: lansy@lansydanismanlik.com.tr
Adres: Hürriyet Mahallesi, 5.Anadolu Sokak No:1/2 Osmangazi/BURSA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir