Çevre Mühendisi İş İlanları

Çınar Mühendislik İş İlanı

Çınar Mühendislik İş İlanı Tanımı: Çevre Müşavirlik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin yürüttüğü Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP) projesinin inşaat döneminde ÇEVRESEL İZLEME VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ işinde şantiyede görev alacak; ÇEVRE MÜHENDİSLERİ alınacaktır.

 

Çevre dünyada yükselen bir değerdir. Çevre konularında mühendislik, müşavirlik ve laboratuvar hizmeti veren Çınar Mühendislik A.Ş., Çınar Çevre Laboratuvarı A.Ş. ve Ekoplan Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti. sürekli yükselen grafiği ve 1.000’e yaklaşan iş tecrübesiyle birlikte kendilerini sürekli geliştirmektedir. 21. Yüzyılda da üç kıtanın merkezinde sektörün gereksinimlerine katkısını arttırarak ve çapını genişleterek sürdürme kararındadır.

 

Gerek Özel Sektöre ve gerekse Kamu Kurum ve Kuruluşlara; ÇED Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED), Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirmesi(ÇSED), Çevre Yönetim Planı, ÇED İzleme, Çevre Yönetimi, Sosyal Etki Analizi ve Yönetim Planlaması, CBS (Coğrafi Bilgi Sistemleri) Uygulamaları, Biyolojik Çeşitlilik Tespiti ve İzlemesi, Yönetim Planı (Sulak Alan Yönetim Planı, Gelişme Planı vb.) Master Plan ve Havza Planlaması, Su Kaynakları Yönetim Planlaması, Havza Bazında Su Kalitesi ve Biyolojik İzleme, Su Hakları Planlama Raporu Hazırlanması, Ekosistem Değerlendirme Raporları Hazırlanması, Ekolojik Peyzaj Değerlendirme Raporları Ve Peyzaj Onarım Planları, Risk Değerlendirmesi ve Acil Müdahale Planı, Kıyı Tesisleri Fizibilite ve Modelleme Raporu Hazırlanması, Toprak Koruma Projesi Hazırlanması, Hava Kirliliği, Gürültü Kirliliği, Su Kirliliği, Atık Isı vb. Modellemesi, Su kalitesi (Su ve atıksu, deniz suyu, göl, yüzey ve yeraltı suyu analizleri), Hava Kalitesi (Emisyon ve İmisyon Ölçümleri) ve Modellemesi, Gürültü ve Titreşim Ölçümleri, Akustik Rapor Hazırlanması ve Gürültü Haritalama, Toprak Analizleri, Atık, Katı Atık ve Arıtma Çamuru Analizleri, Atık Yağ ve İzaolasyon Sıvıları Analizleri, Numune Alma ve Biyo-Restorasyon Planlaması konusunda hizmet verilmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği veya diğer mühendislik bölümlerinden mezun
  • İngilizce bilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Raporlama konusunda deneyimli
  • Tercihen uluslararası ÇED uygulamalarına hâkim olan ve saha deneyimine sahip
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış
  • Çevresel faaliyetleri sahada yönetebilme konusunda (atık ve atık su yönetimi, çevre izinleri ve ilgili yönetmeliklerine hakim) en az 5 yıl deneyim sahibi

Çınar Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Çınar Mühendislik Müşavirlik A.Ş.
Tel: 0(312) 472 38 39
E-posta: cinar@cinarmuhendislik.com
Adres: Öveçler Huzur Mah. 1139. Sok. Çınar Apt.No: 6/3 06460 Çankaya-ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir