Çevre Mühendisi İş İlanları

Mittem Çevre Teknolojileri İş İlanı

Mittem Çevre Teknolojileri İş İlanı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, su ve atıksu arıtma tesisi projelendirme konusunda deneyimli Çevre Mühendisi aranmaktadır.

 

MİTTEM; Çevre teknolojilerinde anahtar teslim taahhüt, projelendirme, inşaat, makine imalatı, tedarik, montaj, performans testleri yürütme, danışmanlık vb. hizmetler vermektedir. Sunduğu tüm çözümlerde, kaliteden ödün vermeyen, detay ve işlevselliği ön planda tutan, doğru metotlarla, hatasız ve eksiksiz, gerçek toplam ekonomik maliyet yaklaşımlarını benimsemektedir. Büyük, küçük demeden üstlendiği görevlerin tamamında aynı titizlik ve hassasiyeti korumayı felsefesinin vazgeçilmezleri arasında kabul etmiştir. Bilimsel temellere dayandırdığı prensipleri, teknik olduğu kadar yönetimsel açıdan da etik olan uygulamaları ve ilkeleri firmaya enerjisini veren başlıca unsurlar olmuştur. Bu sayede sektörde oluşturduğu imajı, bulunduğu kulvarda yalnızca kendisi ile rekabet etme hedefini ana gayesi olarak benimsemiştir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • AutoCAD programını kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
  • İngilizce bilgisine sahip

Mittem Çevre Teknolojileri İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: MİTTEM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK MAKİNA VE İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(216) 459 40 43 – 44
E-posta: ek@mittem.com.tr
Adres: Çınar Dere Mah. Erenler Cad. No:2/3 Pendik-İSTANBUL

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir