Çevre Mühendisi İş İlanları

Armada Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık

İşin Tanımı: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı‘na verdiğimiz bir hizmet kapsamında çalışacak Çevre Mühendisi veya Kimya Mühendisi aranmaktadır. Çalışma yeri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda tam zamanlı olacak şekildedir.

 

ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Mühendislik Enerji Denizcilik San. ve Tic. Ltd. şirketi 2007 yılında, başta çevre ve denizcilik alanı olmak üzere pek çok alanda danışmanlık hizmetleri vermek ve teknik işlemleri icra etmek amacıyla kurulmuştur. Başlıca faaliyet alanları AB projeleri hazırlanması ve yürütülmesi, eğitim, mevzuata uyum ve uygulama, yatırım danışmanlığı, kıyı tesisleri yapımında proje, fizibilite, simülasyon, modelleme, tüm izin ve onayların alınması, liman atık kabul tesisi projelendirme ve yönetim planları hazırlanması, çevresel etki değerlendirmesi (ÇED), çevre yönetim planları, kıyı tesisi risk değerlendirmesi, acil müdahale planlarının hazırlanması ve petrol ve diğer zararlı maddelerle kirliliğe müdahale eğitimi faaliyetlerinin yürütülmesidir.

 

Çevre veya Kimya Mühendisi Aranan Nitelikler:

  • Çevre veya Kimya Mühendisliği mezunu olmak
  • En az 5 (beş) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak
  • KPDS (B) seviyesi veya KPDS dengi sınavlardan (B) seviyesi İngilizce dil bilgisine sahip olmak veya İngilizce lisans programından mezun olmak
  • Proje yönetimi ve AB uygulamaları konusunda tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir.

 

Firma İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Mühendislik Enerji Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Tel: 0(312) 284 03 58
E-posta: info@armadadanismanlik.com
Adres: Mustafa Kemal Mah. Barış Sitesi 2108 Sokak No:1 Çankaya/ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir