Etkinlikler

LPG Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitimi

LPG Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitimi: Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, LPG Dolum Tesisi Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak mühendislerin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.

 

Katılımda Aranacak Şartlar: Eğitim Ücretini Yatırmış Olmak, TMMOB Odasına Üye Olmak, LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür Eğitim Sertifikasına sahip olmak ve Çevre, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik, endüstri, enerji sistemleri, kimya, makine, inşaat, mekatronik, petrol ve doğalgaz mühendislik fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak veya 15/2/1954 tarihli ve 6269 sayılı Kimyagerlik ve Kimya Mühendisliği Hakkında Kanun kapsamında kimyager unvanını almış olmak veya diğer bölümlerden mezun olmakla beraber çevre, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik, endüstri, enerji sistemleri, inşaat, kimya, makine, mekatornik, petrol ve doğalgaz mühendisliği veya kimya dalında en az yüksek lisans yapmış olmak.

 

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler: Belgelendirme ücreti ödenti makbuzu, TMMOB’‘ye bağlı Oda üyeleri için Oda üye kimlik kartı fotokopisi ve Oda üye ödenti borcu bulunmamak.

 

LPG Dolum Tesisi Sorumlu Müdür Eğitimi

 • LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri
 • LPG Doldurma, Boşaltma Kuralları
 • Periyodik Kontrol ve Bakımları
 • İlgili Standartlar
 • LPG`nin Dolumu ve Hesaplanması
 • Malzeme Seçimi
 • Tank Montaj ve Demontaj
 • Tankların Boşaltılması ve Kullanım Dışı Bırakılması
 • Buharlaştırıcılar, Regülatörler, Detantörler vb.
 • Dökme LPG Sistemleri (Konut ve İşyeri Uygulamaları)
 • Tüplü LPG Sistemleri (Konut ve İşyeri Uygulamaları)

 

Katılımcı Sayısı: 20 Kişi

 

Eğitim Ücreti: Eğitim Ücreti: 90 TL + Belge Ücreti: 50 TL = 140 TL

 

Hesap Numarası: Türkiye İş Bankası – Meşrutiyet Şubesi 4213-744819 (IBAN: TR870006400000142130744819) ya da Şubenin POS cihazına Bonus Kartınızla 4 taksitle ödeyebilirsiniz. NOT: Eğitime katılım sağlayacakların, ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin %30`unu yukarıda belirtilen hesap numarasına yatırmaları gerekmektedir. Ön kayıt ücretini yatıracakların, şubeyi arayarak kontenjan bilgisi aldıktan sonra ücretlerini yatırmaları rica olunur. Katılımın, katılımcı tarafından iptal edilmesi durumunda ödenen ön kayıt bedeli iade edilmeyecektir. Eğitimin şube tarafından iptal edilmesi durumunda katılımcıya ücret iadesi yapılacaktır.

 

Ücrete Dahil Olanlar: Ders Notları, Başarı Belgesi ve İkramlar

 

Eğitim Verileceği Yer: TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Eğitim Salonu – (Hatay 2 Sokak No:24/16 Kızılay Çankaya-ANKARA)

 

Eğitimin Verileceği Tarih ve Saat: 9 Kasım 2015 (09:30-17:30)

 

Eğitmen Bilgileri: Fatih AYDIN (–Çevre Mühendisi)

 

Kayıt İçin İletişim Bilgileri: 0(312) 419 80 76 – Kayıtlarınızı “deniz@cmo.org.tr” adresine adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz.

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir