Çevre Mühendisi İş İlanları

Karapınar Proje Çevre Mühendisi İş İlanı

Karapınar Proje Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Teknik Ofisimizde Altyapı (İçmesuyu, Kanalizasyon, Sulama, Taşkın Koruma) Projelerinde Çalışacak, DSİ ve İLLER BANKASI Gibi Kuruluşlarda Proje Tasarımı ve İş Takibi Yapabilecek Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Karapınar Proje; ülkemizin yetenekli, dinamik, vizyonu ve misyonu olan genç mühendislerinin enerjilerini birleştirerek bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Türk Mühendislik sektörüne yeni bir soluk getirmeyi; dürüstlüğü, yeniliği ve 3E (Emniyet, Estetik, Ekonomi) kuralını kendine kılavuz edinmiş, müşterinin mevcut ihtiyaçlarını değil; onların çok daha üstünde olanını yapmak için çalışan bir kuruluştur.

 

Karapınar Proje’nin Uzmanlık Alanları; Barajlar, Regülatörler, Hidroelektrik Santraller, Belediyeler İçin İçmesuyu Üzerine HES, İçme Suyu, İsale Hattı ve Arıtma Tesisleri, Paket Arıtma Tesisleri, Atıksu Arıtma ve Çamur Bertarafı, Sulama ve Drenaj, Üstyapıların Mimari ve Betonarme Projeleri, Endüstriyel Yapılar, Geoteknik, Elektro-Mekanik, Çevresel Değerlendirme ve Çevre Danışmanlık konularını kapsamaktadır.

 

Karapınar Proje Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan
  • B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
  • İyi Düzeyde Autocad ve Microsoft Office Programlarını Kullanabilen
  • Watercad Programı ile İller Bankasına İçmesuyu Şebeke Projesi Yapmış
  • Diksiyonu düzgün
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • Sigara Kullanmayan
  • Tercihen Civil3D Kullanabilen
  • Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Karapınar Proje İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: KARAPINAR PROJE MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ.
Tel: (0312) 397 11 44
E-posta: bilgi@karapinar.com.tr
Adres: Aşağı Öveçler Mahallesi, 1328. Cadde, ABC Plaza, 7/4 Çankaya-ANKARA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 12.08.2016

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir