Kalelab Ölçüm Laboratuvarı İş İlanı

Kalelab Ölçüm Laboratuvarı İş İlanı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “İş Hijyeni Ölçüm, Test Ve Analizi Yapan Laboratuvarlar Hakkında Yönetmelik” kapsamında ölçüm işlemlerinin yürütülmesi kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği Ortam Ölçümlerinin yapılması ve raporların hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.
 
İş sağlığı ve güvenliği, çevre bilincinin oluşması ve uluslararası yasal düzenlemeler sonucu iş güvenliği konularında çalışmakta olan Kalelab Ölçüm Laboratuvarı mevcut tüzük, yasalar ve yönetmelikler doğrultusunda iş sağlığı ve güvenliği alanında ölçüm analizleri yapmak üzere 2015 yılı içerisinde kurulmuştur.
 
Kalelab Ölçüm Laboratuvarı en yeni ölçüm ve analiz cihazlarıyla; Kişisel Gürültü Maruziyeti Ölçümü, İşyeri Ortamı Gürültü Ölçümü, İşyeri Ortamı ve Kişisel Solunabilir Tozların Konsantrasyonu Ölçümü, Kişisel El, Kol ve Tüm Vücut Titreşim Maruziyeti Ölçümü, Termal Konfor Ölçümü, Renk Karşılaştırma Metodu İle Gaz ve Buhar Konsantrasyonu, Havadaki Uçucu Organiklerin (VOC) Ölçümü, İşyeri Ortamı Aydınlatma Ölçümü ile Kişisel ve İşyeri Ortamında Toz İçerisindeki Serbest Silis Analizi hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
 

Kalelab Ölçüm Laboratuvarı İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
  • Kırıkkale’de ikamet eden
  • İSG ölçümleri konusunda en az 6 ay tecrübeli
  • Aktif araç kullanabilen
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 
Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
Kalelab Ölçüm Laboratuvarı İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: KALELAB ÖLÇÜM LABORATUVAR MÜH. MÜŞ. İNŞ. VE EĞİTİM HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(318) 666 28 00
E-posta: info@kalelab.com.tr
Adres: Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi Kızılırmak Cad. No:2/5-6 Yahşihan-KIRIKKALE
 

İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 16.01.2016

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir