Rehber Çevre Denetim İş İlanı

Rehber Çevre Denetim İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için bay veya bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Firma, 1975 yılında TÜREKS ismiyle kurulmuştur. 1992 yılından bu yana aynı isim ile kurumsal danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir. 2013 yılından bu yana da, aynı kadro ve yöneticilerle, isim değişikliği yaparak REHBER ismiyle faaliyetlerini genişletmiş bulunmaktadır.

 

Faaliyetlerine; Üniversiteyle olan iş birliği ile özellikle gıda işletmelerine, yatırım alanında faaliyet göstererek başlamıştır. 1992 yılına kadar geçen süre içinde, onlarca fabrikanın fizibilite etütlerinin yapılması, projelerinin hazırlanması, ürün çeşitlerinin ve reçetelerinin oluşturulması ve geliştirilmesi, makine parkı ve teçhizat seçimi ile personel eğitimi gibi birçok konuda hizmet vermiştir.

 

1992 yılından sonra, mevcut müşterilerinin talepleriyle, kadrosuna yeni uzmanlık grupları eklenmiştir. Özellikle, akreditasyon, sistem ve ürün belgelendirme dalında danışmanlık ve eğitim faaliyetleri yapılmıştır. Sistem danışmanlığı faaliyetlerine, 2011 yılında “Çevre Danışmanlığı”, 2013 yılında da “Ortak Sağlık ve Güvenlik” hizmetlerini de ekleyerek yeni bir isimle ve büyüyerek devam etmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Ankara‘da ikamet eden (Batıkent, Yenimahalle, Demetevler, Keçiören gibi GİMAT‘a yakın semtlerde ikamet eden adaylar tercih sebebidir.)
  • Çevre danışmanlık hizmetlerinde en az 5 yıl deneyime sahip
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Giyimine özen gösteren
  • Askerlik İle İlişiği Olmayan (Bay Adaylar İçin)
  • Diksiyonu düzgün
  • İş güvenliği uzmanlığı sertifikası olan adaylar tercih nedenidir

 

Rehber Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: REHBER ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ ve ÇEVRE DENETİM HİZ. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(312)397 07 40
E-posta: rehber@rehberdenetim.com.tr
Adres: Macun Mahallesi GİMAT Sitesi 3.Blok NO:28 Macunköy, Yenimahalle-ANKARA

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.