Çevre Mühendisi İş İlanları

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri İş İlanı

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri İş İlanı Tanımı: Tekstil boyama ve terbiye konularında faaliyet göstermekte olan Çorlu Şubemizde çalışmak üzere Çevre Mühendisi alınacaktır;

 

1970 yılında kurulan GÜLLE Entegre Tekstil İşletmeleri A.Ş., elyaftan kumaşa entegre üretim yapan tesis kapasitesine ulaşırken , sırasıyla örme, kumaş boya ve apre, iplik boya ve apre, iplik ve baskı tesislerini faaliyete geçirmiştir. Bu süreç dahilinde iç ve dış pazarlarda satış ağını ve lider konumunu her geçen gün güçlendirerek büyümektedir. Üretim teknolojisi ve ürün kalitesine yatırımı esas alan firma her türlü gelişmeyi yakından takip ederek bünyesine dahil etmeyi prensip edinmiştir. Günümüzde sürekli yaratıcılık peşinde koşan modanın trendlerine uygun hazırlanan koleksiyonları, uluslararası markaların tercihi olmaktadır. Hem ürün çeşitliliği hem de hızlı ve zamanında servis esasına dayalı şirket organizasyonu ile faaliyetini kusursuz kılmak öncelikli hedefidir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Atıksu arıtma tesisi işletilmesi
  • Atık Yönetimi
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • OHSAS 18001 ve ISO 14001 Yönetim Sistemleri
  • Çorlu’da ikamet eden veya edebilecek
  • Çevre Mühendisliği mezunu

Gülle Entegre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EML. DAN. SAN. ve TİC. A.Ş.
Tel: 0(282) 655 55 01
E-posta: cevremuhendis@gulletekstil.com.tr
Adres: Omurtak Mah. Asfalt Boyu No:5 Ulaş, Çorlu/TEKİRDAĞ

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir