Çevre Mühendisi İş İlanları

Gintem Çevre Mühendisi İş İlanı

Gintem Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Gncr Holding A.Ş. bünyesindeki Gintem Madde Yönetimi A.Ş. şirketinin Balıkesir şubesi bünyesinde görevlendirilmek üzere, Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi arayışı bulunmaktadır.

 

Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi A.Ş, Toirent A.Ş, GP A.Ş, WinWin A.Ş, Turp A.Ş, GNCR Enerji A.Ş ve Gencer İnşaat şirketlerinin rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedefleyerek, ‘Her zaman ilkleri gerçekleştirmek’ ilkesiyle daha iyi bir yaşam için yatırım çalışmalarını sürdürmektedir. Katı atık, mobil kiralama, mobil ödeme, enerji ve inşaat sektörlerindeki şirketleri ve 2500’ü aşan çalışanı ile Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri konumundadır.

 

Gintem Madde Yönetimi A.Ş. çevresel bilinciyle sürdürülebilir madde yönetiminde uzmanlaşmıştır. Türkiye genelinde ki belediyeler ve yerel yönetimler ortaklığında entegre katı atık yönetimi ile çevre temizliği, atık toplama, taşıma, ayrıştırma ve biyokütle madde yönetimi çerçevesinde ambalaj atıkları geri dönüşümü, atıktan enerji geri kazanımı, bertaraf tesisi ve/veya depolama sahası projelerinde başarıyla hizmet vermektedir.

 

Gintem Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Balıkesir’de ikamet eden veya edebilecek
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Çevre Danışmanlığı konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip
  • Tercihen ingilizce bilen

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Gintem Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Gintem Madde Yönetimi A.Ş.
Tel: 0(212) 212 60 60
Cep: 0(212) 284 82 77
E-posta: sevgi.cesmeli@gncr.com
Adres: Konaklar Mh. Akasyalı Sk. No:26 34330 Beşiktaş-İSTANBUL

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 22.05.2016

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir