Çevre Mühendisi İş İlanları

ECM Çevre Mühendisi İş İlanı

ECM Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firma bünyesinde istihdam edilmek üzere “Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

ECM Çevre Danışmanlık, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onaylı 10 yıllık tecrübesi ile çevre mevzuatları hakkında danışmanlık sağlamaktadır. Çevre Danışmanlığı, ÇED, Proje Tanıtım Dosyası, Atık Yönetimi, Atıksu Arıtma Tesis Projeleri, İşyeri Açma Ruhsatı ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

 

ECM Çevre, Çevre Danışmanlığı, ÇED, Çevre İzin ve Lisansı, Tehlikeli ve Tehlikesiz Atık Yönetimi, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Laboratuvar Hizmetleri ve ISO Belgelendirme Hizmetleri gibi bir çok konuda çalışan bir çevre şirketidir.

 

ECM Çevre, 2872 Sayılı Çevre Kanunu kapsamında işletmelerin tüm yasal yükümlükleri takip etmekte, Planlanan faaliyetler için Çevresel Etkilerini Değerlendiren raporu hazırlamakta, Tehlikeli ve Tehlikesiz atıkların geri kazanımını organize ederek atık yönetimini sağlamakta, İşletmelerde oluşan atıksular için arıtma projesi oluşturarak atıksu arıtma tesisi kurmakta, Tehlikeli Madde gönderen, paketleyen, yükleyen ve dolduran işletmelere TMGDK hizmeti vermektedir. Ayrıca Ege Bölgesinde hizmet vermekte olan işletmelerin çevre mevzuatı gereğince cezai hükümlere maruz kalmadan önlem almalarını sağlamak için çevre kirliliği problemleri doğrultusunda ücretsiz Çevresel Analizler yapmaktadır.

 

ECM Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • İzmir’de ikamet eden veya edebilecek
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • B sınıfı sürücü belgesi sahip olup aktif araç kullanabilen
  • Çevre Mevzuatlarına hakim
  • Takım çalışmasına uygun
  • Analitik düşünen ve çözüm üretebilen
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü olup firmayı temsil edebilecek
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Erkek adaylar için) Askerlik görevini tamamlamış

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. CV’ler incelendikten sonra uygun bulunan adaylarla yüz yüze görüşme sağlanacaktır.

 

ECM Çevre Danışmanlık İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ECM Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Tic. Ltd. Şit.
E-posta: info@ecmcevre.com
Tel: 0(506) 209 06 17
Adres: Sasalı Merkez Mahallesi 45. Sokak No:7-I Çiğli-İZMİR

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 21.06.2020

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir