Çevre Mühendisi İş İlanları

Genç ve Bilge İş İlanı

Genç ve Bilge İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, su şartlandırma, kazan kimyasalları, Endüstriyel ve ticari Soğutma Sistemleri, laboratuvar hizmetleri konusunda bilgi sahibi bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Genç ve Bilge Ltd. Şti. kurulduğu 2003 yılından bu yana su arıtma cihazları ve kimyasal şartlandırma konusunda köklü bir Fransız markası ve 34 farklı ülkede 280’den fazla distribütörü olan PERMO’nun Ankara ve Anadolu bayii ve yetkili servisidir. Ayrıca; kendi markası olan GLOBBRINE su arıtma sistemleriyle de evsel ve endüstriyel su arıtımında ekonomik ve kullanışlı çözümler üretmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • ANKARA‘da ikamet eden,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Kazan kimyasalları su şartlandırma hakkında bilgili

Sektörde 10 yılı geçkin bir süredir yer alan firmamızın su arıtma sistemlerinin yanı sıra çalıştığı fabrikaların ve yapıların  tesisat sistemlerinin, kazan sistemlerinin korunması  için yapmış olduğu su şartlandırma işlerini yürütebilecek, gerekli analizleri yapacak takım arkadaşı aramaktayız.

 

Genç ve Bilge İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: GENÇ VE BİLGE LTD. ŞTİ.
Tel: 0 312 212 12 00
E-posta: info@permosu.com
Adres: Gazi Mahallesi Silahtar Caddesi No:71/D Yenimahalle/Ankara

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir