Çevre Mühendisi İş İlanları

Enofis Çevre Mühendisi İş İlanı

Enofis Çevre Mühendisi İş İlanı : Ankara’da kurulu şirket bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemleri, “Toprak Kirliliğinin Kontrolü Ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik” kapsamında toprak kirliliği işlemleri, “Sera gazı emisyonlarının Takibi Hakkında Yönetmelik” kapsamında sera gazı emisyonları izleme işlemlerinin yürütülmesi işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

ENOFİS, çevre, iş güvenliği ve enerji konularında başta çimento, taş, toprak ve enerji sektörleri olmak üzere danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılı sonunda kurulmuştur. Çevre mevzuatı kapsamında izin ve lisans süreçleri, çevre yönetimi, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS), Sera gazı emisyonları yönetimi, Kirlenmiş sahalar ve toprak kirliliği ile ilgili konulardaki çalışmalar şirketin danışmanlık hizmetleri kapsamındadır. ENOFİS’in çalışma alanları içerisinde anlaşmalı ve yetkili laboratuvarlar tarafından yapılan emisyon, hava kalitesi, gürültü, titreşim, KGS2, atıksu, atık ve işçi sağlığına yönelik ölçüm ve analiz çalışmalarının organizasyonu, hazırlanan raporların ilgili mevzuata göre kontrolü ve değerlendirilmesi de bulunmaktadır.

 

Enofis Çevre Mühendisi İş İlanı İçin Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Mezunu Olan
  • Çevre Görevlisi Belgesi Olan
  • En az 1 yıllık Çevre Danışmanlığı Konusunda Tecrübeli
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Ankara’da ikamet eden
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • Diksiyonu düzgün
  • Erkek adaylar için askerlik göreviyle ilişiği olmayan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

ENOFİS İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ENOFİS ÇEVRE, ENERJİ ve İNŞAAT MÜH. DAN. HİZ. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(312)219 50 70
E-posta: ismetm@enofis.com.tr
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2159 Sok. No:3/8 Çankaya-ANKARA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 31.12.2015

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir