Çevre Mühendisi İş İlanları

Elit Çevre Mühendisi İş İlanı

Elit Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevresel Projeler, ÇED, Çevre İzni, konularında en az 1 yıl tecrübeli bay/bayan Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

ELİT Çevre ve Madencilik, 2004 yılından beri çevre ve madencilik konularında edindiği teknik ve mevzuat danışmanlığı deneyimini sunmaktadır. İşletmeler faaliyetlerine başlamadan önce faaliyet esnasında alınması gereken izinlerin alınması, yatırımın planlanması ve yönlendirilmesi konularında mühendislik ve mevzuat danışmanlığı vermektedir.

 

ELİT Çevre ve Madencilik, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ÇED Yeterliliği ve Çevre Danışmanlık konularında yetkilendirilmiş kuruluş olup, çevre danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

ELİT Çevre ve Madencilik, Maden İşleri Genel Müdürlüğü (MİGEM) tarafınca Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik (YTK) olarak Türkiye’de yetkilendirilmiş ilk firmalardan birisi olup madencilik faaliyetlerinde Maden İşleri Genel Müdürlüğü (MİGEM)’ne Maden Kanunu kapsamında verilmesi gereken rapor, proje ve her türlü teknik belgeyi hazırlamaya yetkilidir.

 

Elit Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
 • En az 1 sene Çevre Danışmanlığı sektöründe tecrübesi bulunan veya Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisi pozisyonunda işletmelerde görev almış
 • Çevre ile ilgili alanlardaki kanun, yönetmelik ve tebliğleri düzenli olarak takip eden
 • İnsani ilişkileri iyi, iletişimde başarılı, hizmet verdiği firma portföyü ile özverili, dikkatli iletişim içerisinde olacak ve firma memnuniyetini gözeterek firma taleplerine önem verecek
 • B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
 • Diksiyonu düzgün
 • Günlük seyahat engeli olmayan
 • Dinamik, sorumluluk sahibi, çözüm odaklı iletişim, koordinasyon, planlama ve rapor hazırlama becerisi olan
 • Farklı projeleri aynı anda sorunsuz yürütebilecek, resmi kurumlarda işleri takip edip sonuçlandırabilecek
 • Bilgisayar Programlarına hakim
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Elit Çevre ve Madencilik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Elit Çevre Mühendislik Enerji Maden Tar. San. ve Tic. Ltd. Şti.
E-posta: info@elitcevre.net
Tel: 0(242) 322 30 04
Adres: Fabrikalar Mah. Dumlupınar Bul. Kaya İş Merkezi No:13/3 Muratpaşa-ANTALYA

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 18.06.2018

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir