Çevre Mühendisi İş İlanları

AKÇEV Mühendislik İş İlanı

AKÇEV Mühendislik İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı için yetiştirilmek Üzere Çevre Mühendisi aranmaktadır.

 

2010 yılında faaliyete başlayan Akçev Mühendislik, insan faaliyetleri sonucunda meydana gelen kirliliğin araştırılması ve gerekli önlemlerin alınması için kirliliğe sebep olan parametrelerin ölçülmesi, raporlanması faaliyetlerini ulusal veya uluslararası mevzuatlara göre değerlendirilmesi amacıyla kurulmuştur.

 

Firma bünyesinde insan faaliyetleri sonucu oluşan kirliliğin tespit edilmesi amacı ile TS EN ISO IEC 17025 standardı çerçevesinde faaliyet gösteren Laboratuvar Birimi, Çevre İzin ve Lisansları konusunda hizmet vermek üzere Çevre Danışmanlık Birimi, planlanan faaliyetlerde kirliliğinin tahmini ve modelleme çalışmaları için Planlama Birimi, madencilik faaliyetleri kapsamında ruhsatlandırma ve danışmanlık hizmetleri için Madencilik Birimi, İş sağlığı ve Güvenliği hizmetleri kapsamında işlemleri yürütmek için ise İSG Birimi kurulmuştur.

 

Çevre Mühendisi İş İlanında Aranan Nitelikler:

 

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
  • Ankara’da ikamet edecek
  • Seyahat engeli olmayan
  • Takım çalışmasına uyumlu
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli
  • Problem çözme, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip
  • Tercihen sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen

Akçev Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: AKÇEV Müh. Dan. Mad. Çevre İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(312) 215 79 00
Fax: 0(312) 215 79 01
E-posta: akcevmuhendislik@gmail.com
Adres: Emek Mah. Bişkek Cad. 37/5 Çankaya – ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir