Çevre Mühendisi İş İlanları

CNR Group Çevre Mühendisi İş İlanı

CNR Group Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Çevre Mevzuatına ilişkin ölçümler kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu, Çalışma Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Yeterlilik Belgelerine sahip firma için “Sertifikalı Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli” olarak çalışacak bay Çevre Mühendisi alınacaktır. Ölçümler Fabrikaların bacalarında gerçekleştirilecektir.

 

CNR Group Çevre Laboratuvarı, Sürdürülebilir, yenilikçi, çevre dostu arıtım ve geri kazanım teknolojileri ile, evsel ve endüstriyel nitelikli atıkların arıtımı ve/veya tekrar kazanımını sağlayan entegre çözüm önerilerini hedeflemektedir. Bunun yanısıra evsel ve endüstriyel nitelikli kaynaklarda Emisyon Ölçümleri, İmisyon Ölçümleri, Çevresel Gürültü Ölçümleri, Çevresel Titreşim Ölçümleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri, Numune Alma Hizmetleri, Su ve Atıksu Analizleri, Toprak ve Çamur Analizleri hizmeti verilmektedir.

 

Bu hedefleri gerçekleştirme sürecinde, müşteri-spesifik atıklara ait laboratuvar ve pilot ölçekli Ar-Ge çalışmaları, ilgili kuruluşlardan (TÜBİTAK ve ilgili bakanlıklar) alınan hibe kaynaklarla yapılarak, müşteri-spesifik projelerde ele alınan sorunlara özel çevresel ve ekonomik odaklı entegre çözümler sunmaktadır.

 

CNR Group Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
 • İzmir’de ikamet eden ya da edebilecek
 • Emisyon-İmisyon ölçüm sertifikasına ve tecrübesine sahip
 • B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen
 • Seyahat engeli olmayan
 • Yüksekte çalışmak için engeli olmayan
 • Teknik Mevzuat bilgisine hakim
 • Şehir dışı ölçümlerde engeli olmayan
 • İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek
 • Teknik mevzuat bilgisi olan
 • Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

CNR Group Çevre Laboratuvarı İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: CNR GROUP Laboratuvar ve ARGE Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. İzmir Şubesi
E-posta: info@cnrgroup.eu
Tel: 0(553) 168 83 92
Adres: Şemikler Mah. 6300/2 Sk. No:1/A Karşıyaka-İZMİR

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 22.12.2019

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir