Çevre Mühendisi İş İlanları

Doğuçev Çevre Mühendisi İş İlanı

Doğuçev Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, “Çevre İzin ve Lisanslar Yönetmeliği” kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi ve “Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği” kapsamında ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması işleri için Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

Yatırımcıya mühendislik ve mevzuat konularında müşavirlik hizmetleri, proje ve danışmanlık hizmetleri; teknik kabiliyeti, güvene dayanan, çözüm odaklı hizmet kültürü ile hizmet vermektedir.

 

DOĞUÇEV Mühendisliğin hizmetler şunlardır; Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Hizmetleri, Madencilik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri, Uluslararası Maden ve Çevresel Müşavirlik Hizmetleri, Enerji Danışmanlık Hizmetleri, Proje Yönetim Hizmetleri, Çevresel Danışmanlık Hizmetleri, Belgelendirme Hizmetleri, Dünya Bankası Projeleri İçin Çevre Yönetim Planları, Sosyal Etki Değerlendirme Raporları, Ekolojik Etki Değerlendirme Raporları, Ekolojik Peyzaj Değerlendirme Raporları, Doğaya Geri Kazanım Projeleri, Acil Eylem Planları, Orman İzin İşlemleri, Çevresel Risk ve Sürdürülebilirlik Analizleri, ÇED İzleme ve Değerlendirilmesi ve Harita ve Kamulaştırma Hizmetleri verilmektedir.

 

Doğuçev Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Ankara’da ikamet edecek
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporları ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlama konusunda bilgi sahibi ve deneyimli
  • Seyahat engeli olmayan
  • B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
  • Günü birlik seyahat engeli olmayan
  • Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Doğuçev Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: DOĞUÇEV MÜHENDİSLİK DAN. İNŞ. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(442) 235 14 31
E-posta: grbkeles@hotmail.com
Adres: Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi Ebru Küme Evler Genç Türk Yapı Kooperatifi C Blok No: 7/A Palandöken-ERZURUM

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 21.10.2016

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir