Çevre Mühendisi İş İlanları

Armes Arıtma Çevre Mühendisi İş İlanı

Armes Arıtma Çevre Mühendisi İş İlanı Tanımı: Firma bünyesinde istihdam edilmek üzere, Atıksu Arıtma Tesisinin işletilmesi, rutin kontrollerinin yapılması, Arıtma tesisi giriş ve çıkışından numune alınarak gerekli analizlerin yapılması, Tesis performansının raporlanması, Personel vardiya planının yapılması, Servis, arıza ve planlı bakım kayıtlarının tutulması işlerinin yürütülmesi için bay veya bayan Çevre Mühendisi arayışı bulunmaktadır.

 

Yaşadığımız çevrenin bize cömertçe sunduğu su ve hava, pek çok endüstriyel ve evsel amaç için tüketilerek “atık” halinde doğaya geri verilmektedir. Bu kaynakları, ilk kullandığımız haliyle, gelecek nesillere aktarabilmemiz için tüketimin olduğu her noktada arıtma tesislerine ihtiyacımız artmaktadır. Hava ve suyun en doğal formunda geri kazanılması için kurulan ve işletilen arıtma tesislerinin, doğru proses ve teknoloji ile çözümünde ise bizlere görev düşmektedir.

 

Armes Arıtma, doğal kaynakların ilk kullandığımız haliyle gelecek nesillere aktarılması ve sürdürülebilir kalkınmanın gerçekleştirilmesi konularındaki çalışmalarını, geçmişte olduğu gibi gelecekte de en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

 

Armes Arıtma faaliyet alanı kapsamında; arıtma sistemlerine yönelik ekipman imalatı ve montajı, arıtma tesisi proses tasarımı ve projelendirilmesi, uygulama ve taahhüt, teknik servis ve satış sonrası destek, arıtma sistemleri ile ilgili fizibilite çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri mevcuttur.

 

Armes Arıtma Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun
  • Akbük ve Didim çevresinde ikamet eden veya edebilecek
  • Aktif araç kullanabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Çevre Görevlisi Belgesine sahip
  • Diksiyonu düzgün
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 2 yıl tecilli olduğunu gösteren belge beyanı olan

 

Yukarıda belirtilen özelliklere sahip Çevre Mühendisi adaylarının fotoğraflı öz geçmişlerini verilen mail adresine yollamaları gerekmektedir. Mail dışında yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Armes Arıtma Çevre İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: ARMES ARITMA Mekanik Ekipman Sistemleri İmalat Montaj San. Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(212) 485 82 55
E-posta: armes@armes.com.tr
Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Biksan San. Sit. A-1 Blok No:30 34306 Başakşehir–İSTANBUL

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Son Başvuru Tarihi: 18.05.2016

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir