Netçed Mühendislik İş İlanı

Netçed Mühendislik İş İlanı Tanımı: Firmamız bünyesinde ÇED Yeterlik Belgesi Tebliğine göre 5(a) personel tanımına uygun olacak şekilde; ÇED Raporlarının, Proje Tanıtım Dosyalarının hazırlanması ve sürecin takibi, resmi kurum-kuruluşlarda gerekli takiplerin yapılması konularında görev alacak Çevre Mühendisi aranmaktadır.

 

2000 yılında çevre düzenlemeleri konusunda faaliyete geçen firma; 2005 yılında firma ismi ve faaliyet alanında değişiklik yaparak yeni bir yapılanmaya girmiştir. Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporlarının hazırlanması, çevre mevzuatı ile ilgili sorunların çözümü ve çevre projeleri ile ilgili mühendislik çözümleri sunmaktadır.

 

2007 yılında kurulmuş olan Çevre Ölçüm Laboratuvarı, üretici, ihracatçı ve ithalatçı tüm sektörlere yürürlükteki mevzuat kapsamında çevre analizleri ile ilgili hizmet vermek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Laboratuvarda TS EN ISO/IEC 17025 kalite standardı izlenmektedir.

 

NETÇED, 2011 yılında aldığı Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesiyle çevre sorunlarının önlenmesinde farklı sektörlerde yer alan firmalara çözüm ortağı olarak danışmanlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Kamu veya özel sektörde mesleği ile ilgili en az 3 yıl çalışmış
  • 3 adet Raporun hazırlanmasında yer almış veya 3 adet Raporun İDK’sında görev almış veya 3 adet Rapora ait faaliyetin izleme kontrolünde bulunmuş veya 15 adet PTD hazırlanmasında yer almış
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

Netçed Mühendislik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: NETÇED MÜH. MÜŞ. YAPI SAN. LTD. ŞTİ.
Tel: 0(216) 469 1 469
E-posta: info@netced.com.tr
Adres: Eryılmazlar Sokak Cemil Çagatay Is Merkezi No:5 Kat:1 İçerenköy-ATAŞEHİR/İSTANBUL

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.