Çevre Mühendisi İş İlanları

Menkon Çevre Mühendisi İş İlanı

Menkon Çevre Mühendisi İş İlanı: ÇED, Çevre Danışmanlığı, Su Arıtma ve Madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özellikleri taşıyan yeni mezun ve/veya tecrübeli Çevre Mühendisi alınacaktır.

 

2002 yılında Dünyam Mühendislik olarak kurulan şirket, Mühendislik ve Madencilik Sektörlerinde çalışmalarına başlamıştır. 2008 yılı içerisinde şirket, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevresel Etki Değerlendirme Yeterlik Belgesi almıştır. Bu sayede şirket, projeler için Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) ve Proje Tanıtım Dosyası (PTD) hazırlamaktadır. Bu çalışmalar sonucunda ilgili proje için Bakanlıktan “ÇED olumlu” veya “ÇED gerekli değildir” görüşü alınmaktadır. 2011 yılında şirket yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Kurumsallaşma kapsamında organizasyon yapısında değişiklik yapılarak şirket unvanı değiştirilmiştir.

 

Farklı mühendislik dallarında tecrübeli, genç ve dinamik uzmanların katılımlarıyla desteklenmiş ve mühendislik hizmetlerine T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre danışmanlık yeterlik belgesini de almıştır. Bunun sonucu olarak şirket, “Çevre Danışmanlığı” hizmetleri de vermektedir. Şirketin önemli faaliyet alanlarından biri de “Su Arıtma Sistemleri”dir. Bu kapsamda yapılan çalışmalar: Evsel Su Arıtma Sistemleri ve Ekipmanları, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri ve Ekipmanları, Medikal Su Arıtma Sistemleri ve Ekipmanları, Teknik Servis Hizmetleri-Bakım-onarım işlemleridir.

 

Şirket, bunun için gerekli olan keşif, ham su özelliklerini belirleme ve müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen su özelliklerine uygun çözüm sağlamaktadır. Şirket, bu konulardaki tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak projeler için en uygun ve ekonomik proses seçimini müşterisine sunmaktadır. Bu kapsamda şirket tarafından gerekli olan teknik şartname hazırlama, montaj ve sonrasında teknik servis ekibiyle su sistemleri bakım onarım işlemleri yapılmakta ve sistemin sorunsuz çalışması garanti edilmektedir. Konularında uzman Çevre Mühendisleri, Maden Mühendisleri ve Jeoloji Mühendislerinden oluşan yedi kişilik mühendislik kadrosu ve su sistemleri teknik servis personelleri ile şirket, Çevre izin ve lisans kapsamında ÇEVRE DANIŞMANLIĞI, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) ve Proje Tanıtım Dosyası (PTD) hazırlama, İş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile danışmanlık faaliyetleri (A sınıfı ve C sınıfı uzmanlar), Madencilik alanlarında danışmanlık ve Teknik Nezaretçilik Hizmetleri, Su arıtma sistemleri proje, uygulamaları, malzeme satışı ve Teknik Servis Hizmetleri, Konularında yapmış olduğu birçok projelerdeki faaliyetlerine ve hizmetlerine devam etmektedir.

 

Çevre Mühendisi İş İlanı Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun
  • Çevre Görevlisi belgesine sahip yada olabilecek nitelikte
  • MS Office programları kullanımına iyi derecede hakim
  • Öğrenmeye istekli
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan
  • Aktif olarak araç kullanabilen
  • Seyahat engeli olmayan
  • Çevre Görevlisi ve/veya Su Arıtma Sistemleri Konusunda çalışacak

Menkon Mühendislik Madencilik İletişim Bilgileri:
Firma/Kurum Ünvanı: Menkon Mühendislik Madencilik Müşavirlik Tic. Ltd. Şti.
Tel: 0(312) 284 78 22
Faks: 0(312) 284 07 53
E-posta: bilgi@menkon.com.tr
Adres: Çukurambar Mahallesi 1478. Cadde 24/3 Çankaya/ANKARA

Yeşil Kalem

Daha yeşil ve güzel bir Dünya için yola çıkan Yeşil Aşkı, herkesi Dünya’ya zarar vermeden, çevre dostu ve sürdürülebilir bir yaşama davet ediyor. Bütün gayemiz; temiz bir çevre, yaşanabilir bir dünya ve yeşil gören gözlerdir. Yeşil görmeyen gözler, Renk zevkinden mahrumdur.

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir